کدخبر : 6378
پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰
یک دیدگاه

خرید رایت فیلمی پر از اشارات ج.ن.س.ی توسط موسسه‌ای منسوب به یک ارگان ارزشی؟؟!!

نمایش خانگی: اکران نوروزی سینماها را در حالی پشت سر میگذاریم که تقریبا تکلیف واگذاری رایت نمایش خانگی اغلب فیلمهای روی پرده مشخص شده است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» در میان فیلمهای روی پرده فیلم «رحمان ۱۴۰۰» هم حضور دارد که به خاطر حجم بالای شوخیها و کنایات ج.ن.س.ی با انتقاد مواجه شده است؛ برای آن که از کیفیت فیلم سردربیاورید همین بس که بدانید کاراکتر زن اصلی فیلم که ازقضا همسر کارگردان هم هست با بزرگ کردن نشیمنگاه(!) در وان حمام قرار گرفته است و از آن سو دیالوگهایی همچون «تخم تو تخم»، «مالشو بخور»، «بزار کف دستم» و نظایر آن فراوان در فیلم یافت میشود.

حواله کردن منطقه حساس کاراکترها به یکدیگر برای تکدی خنده از مخاطب از دیگر ارجاعات نازیبنده فیلم است که انتقاد مخاطبان را هم به دنبال داشته است.

با این حال شاید کمتر مخاطبی باورش شود رایت خانگی این فیلم را موسسه هنرهای تصویری سوره منسوب به سازمان تبلیغات اسلامی که یک ارگان ارزشی است خریداری کرده است و قصد دارد در کوتاهترین زمان بعد از پایان اکران آن را به شبکه خانگی عرضه کند!! اینکه چه رقم هنگفتی برای دریافت رایت این فیلم هزینه شده مشخص نیست ولی اینکه چرا ویدیورسانه ای منسوب به یک ارگان ارزشی دست روی چنین فیلمهایی برای خرید میگذارد جای سوال است؟؟!!

آیا میان کنایات اروتیک «رحمان۱۴۰۰» و فی المثل بیلاخهایی که در فیلم کاراکترها نثار هم میکنند با ارزشها ارتباطی هست که این ویدیورسانه به فکر خرید رایت خانگی فیلم افتاده؟؟

Likesخرید رایت فیلمی پر از اشارات ج.ن.س.ی توسط موسسه‌ای منسوب به یک ارگان ارزشی؟؟!!(1)Dislikesخرید رایت فیلمی پر از اشارات ج.ن.س.ی توسط موسسه‌ای منسوب به یک ارگان ارزشی؟؟!!(1)
امتیاز:
(1) (1)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. کاملا مشخصه
    برای این بتوانند با بیشترین مقدار حذفیات آنرا به نمایش خانگی عرضه کنند
    اتفاقی که برای فیلم (هزارپا) افتاد و تمام شوخی های فیلم حذف شد
    و کسانی که DVD فیلم رو برای اولین بار تعجب کردند که چرا چنین فیلمی اینقدر فروش کرده است!!!

    Likes(1)Dislikes(0)
دیدگاه شما