کدخبر : 580
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۸
فاقددیدگاه

پولشويي تهيه کننده «شهرزاد»؟⇐رييس کميته تحقيق و تفحص تکذيب کرد

جبار كوچكي‌نژاد رییس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از این گفته که تاکنون مدرکی دال بر پولشویی محمد امامی تهیه کننده بازداشتی «شهرزاد» پیدا نشده است.

نمايش خانگي: در جالي که در روزهاي گذشته خبري مبني بر محرز شدن پولشويي محمد امامي تهيه کننده بازداشتي «شهرزاد» به نقل از يکي از امیر خجسته نماینده همدان در مجلس و از اعضاي کميته تحقيق و تفحص منتشر شده بود اما رييس کميته تحقيق و تفحص صندوق ذخيره فرهنگيان اين مسأله را تکذيب کرد.

به گزارش نمايش خانگي جبار كوچكي‌نژاد رييس كميته تحقيق و تفحص از صندوق ذخيره فرهنگيان در گفت وگو با «اعتماد» اعلام کرد:  هرگونه  اظهارنظري مبني بر محرز شدن پولشويي تهيه‌كننده سريال «شهرزاد» رد شده و تا اين لحظه هيچ مدركي دال بر صحت اين ادعا به كميته تحقيق و تفحص نرسيده است.

رييس كميته تحقيق و تفحص از صندوق ذخيره فرهنگيان گفت: اظهارات آقاي خجسته، عضو اين كميته نظر شخصي خودش بوده اما کميته تحقيق و تفحص تا الان، مداركي دال بر صحت ادعاهاي مطرح شده در خصوص پولشويي تهيه کننده سريال شهرزاد نديده است.

کوچکي نژاد افزود: هنوز چيزي براي ما روشن نشده و اساسا هم به اعضا اعلام كرديم درباره ابعاد و اطلاعات پرونده هيچ مصاحبه‌اي نكنند. طبيعتا كميته تحقيق و تفحص هم اطلاعات و اخباري كه در اين رابطه از طرف افرادي به جز سخنگو و رييس هيات اعلام مي‌شود را تكذيب مي‌كند.

رييس كميته تحقيق و تفحص از صندوق ذخيره فرهنگيان اعلام کرد: فردي با عنوان جعلي كارشناس كميته تحقيق و تفحص به بانك سرمايه رفته بود و به صورت خودسرانه و دروغ خواستار بررسي و دريافت اطلاعات شده است.

Likesپولشويي تهيه کننده «شهرزاد»؟⇐رييس کميته تحقيق و تفحص تکذيب کرد(0)Dislikesپولشويي تهيه کننده «شهرزاد»؟⇐رييس کميته تحقيق و تفحص تکذيب کرد(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
https://www.namayeshkhanegi.ir/?p=580
مطالب مرتبط
دیدگاه شما