کدخبر : 4037
شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
فاقددیدگاه

پرسش یک رسانه مستقل⇐آیا سرمایه‌گذار ۶۰درصدی «شهرزاد» ممنوع‌الفعالیت شده؟

عدم تحقق پروژه هایی که محمدهادی رضوی مدعی تولیدشان بود موجب شده پرسشهایی شکل گیرد درباره ممنوعیت از فعالیت وی.

نمایش خانگی: فصل اول سریال «شهرزاد» در کنار اقبال مثبتی که از مخاطبان گرفت با حضور سرمایه گزار جوانی به نام محمدهادی رضوی هم روبرو بود؛ سرمایه گزاری که مدعی تأمین بودجه ۶۰درصدی سریال و شراکت در برند سریال بود.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» محمدهادی رضوی که داماد محمد شریعتمداری وزیر صنعت دولت دوازدهم است بعد از پایان تولید فصل اول «شهرزاد»، از سریال کنار رفته و گهگاه نیز انتقاداتی را نسبت به دست اندرکاران سریال و به خصوص حسن فتحی کارگردان آن مطرح کرد.

رضوی البته از برنامه های خود برای ادامه فعالیت در شبکه خانگی و تولید سریالی با عنوان «تلگرام» و آثاری با محوریت مدافعان حرم گفت اما بیشتر از یک سال بعد از قطع همکاری با «شهرزاد» هیچ فعالیت مشهودی از داماد شریعتمداری دیده نشد.

رسانه مستقل «سینمای حرفه‌ای» با انتشار گزارشی درباره این تعلیق فعالیتهای رضوی پرسشهایی را طرح کرده درباره ممنوعیت وی از فعالیت در شبکه خانگی.

متن گزارش را بخوانید:

محمدهادی رضوی که خود را به عنوان سرمایه گذار ۶۰درصدی فصل اول «شهرزاد« معرفی کرده بود بنا بود سریال «تلگرام» را تولید کند اما این کار متوقف شد. درباره دلایل توقف این سریال حرف و حدیث بسیار است و پرسشهایی وجود دارد درباره ممنوع الکاری رضوی.

سال گذشته خبری مبنی بر بازداشت رضوی در فضای رسانه ای پیچید که کاملا مرتبط شد به ماجرای بازداشت محمد امامی تهیه‌کننده «شهرزاد» اما هیج گاه معلوم نشد آیا رضوی واقعا بازداشت شده یا نه؟

متوقف شدن «تلگرام» و منتفی شدن فعالیتهای رضوی در حیطه سینما و نمایش خانگی پرسشهایی را شکل داده که آیا وی به دلیل آن بازداشت و در کنارش عدم تأیید صلاحیت در هیچ کدام از صنوف تهیه کنندگی توانایی حضور به عنوان تهیه کننده در نمایش خانگی یا سینما را ندارد؟

پرسشهایی هم درباره توصیه های محمد شریعتمداری پدرزن رضوی به وی طرح شده مبنی بر دوری از حواشی فعالیتهای هنری بخصوص که امیرحسین فرزند شریعتمداری هم درگیر بازیگری در سینما شده و این حضورها ممکن است حیات سیاسی شریعتمداری که وزیر صنعت است را به خطر اندازد! بخصوص که الگوی آقازاده عارف ناقل ژن خوب و شکست سنگینش در سینما با فیلم «فصل نرگس» پیش رو است.

رضوی بعد از «شهرزاد» هرچند مدام به نقد عملکرد دست اندرکاران تولید فصل دوم سریال پرداخت اما هیچ گاه نتوانست هیچ کار دیگری را روی غلتک بیندازد! چرا؟ آیا پدرزنش او را از ادامه فعالیت بازداشته یا نظارت ارشاد ممنوع الکارش کرده؟

Likesپرسش یک رسانه مستقل⇐آیا سرمایه‌گذار ۶۰درصدی «شهرزاد» ممنوع‌الفعالیت شده؟(0)Dislikesپرسش یک رسانه مستقل⇐آیا سرمایه‌گذار ۶۰درصدی «شهرزاد» ممنوع‌الفعالیت شده؟(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
یک بسته جامع برای افزایش ممبر در تلگرام
بعد از تجربه ناکام تولید «فاطما گل»اسلامی⇐حالا تولید «شهرزاد»اسلامی با سرمایه‌گزار انصرافی «شهرزاد» که یک «ژن خوب» محسوب می‌شود!
سرمایه‌گذار ۶۰ درصدی و شریک برند «شهرزاد» بیان کرد⇐کاسبی نیازی به «ژن خوب» ندارد!/تمامی طرحهای تولیدی‌ام را متوقف کردم تا تعیین کابینه جدید/«ژن خوب» برای مدافعان حرم است که جانشان را کف دستشان گذاشتند و به دل خطر زدند/کدام یک از آقازادگان جرأت دارند یک هفته کنار مدافعان حرم بجنگند؟!/چرا مدیران فعلی از تولید سریالهای عاشقانه با مضمون مدافعان حرم واهمه دارند؟/اینکه توقع دارند سرمایه‌گذاران با وامهای بازرگانی با بهره ۳۰درصد به سراغ تولید سریال بیایند انتظاری گزاف است/چرا به مانند فیلمسازان به سریال‌سازان خانگی وامهای کم‌بهره نمی‌دهند؟/نهادهای دولتی به‌جای رقابت با شرکتهای خصوصی و خرید رایت خانگی فیلمها، بودجه‌ را صرف تخصیص وامهای کم‌بهره به تولیدکنندگان خانگی کنند
تازه‌ترین برنامه‌های سرمایه‌گذار ۶۰درصدی «شهرزاد»⇐از تولید سریال «تلگرام» تا تولید برنامه‌ای برای کودکان/از همکاری مشترک با تلویزیون کره تا سرمایه‌گذاری بر روی سریال مدافعان حرم+توضیحات این سرمایه‌گذار درباره درس‌آموزی در محضر تهیه‌کننده «ویلاییها»!
توقف تولید سریالی خانگی که بنا بود توسط داماد رییس ستاد روحانی تولید شود؟!
دیدگاه شما