کدخبر : 1731
چهارشنبه 26 آوریل 2017 - 10:01
فاقددیدگاه

قسمت تازه «عاشقانه» با تأکید بر نام جانشین تهیه‌کننده «شهرزاد» به بازار آمد+عکس

قسمت ششم «عاشقانه» در حالی به بازار عرضه شده که نام جانشین محمد امامی در «شاهگوش» به عنوان تهیه کننده روی جلد آن به چشم می خورد.

نمایش خانگی: مطابق وعده قبلی سازندگان قسمت ششم سریال خانگی «عاشقانه» بدون تأخیر ششم اردیبهشت ماه از طریق هنرنمای پارسیان به شبکه خانگی عرضه شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» قسمت ششم «عاشقانه» با تصویر روی جلدی که سه بازیگر اصلی این سریال یعنی حسین یاری، ساره بیات و  پانته آ بهرام روی جلد آن دیده میشود به شبکه خانگی آمد. حسین یاری و پانته آ بهرام در این سریال نقش زوجی میانسال را ایفا میکنند که گرفتار سوءتفاهم می شوند. ساره بیات هم نقش همسر محمدرضا گلزار را ایفا میکند.

نکته جالب توجه درباره روی جلد قسمت ششم «عاشقانه» آن است که نام هومن کبیری به عنوان تهیه کننده روی جلد کنار نام مهدی گلستانه آمده و این حکایت از آن دارد که نقش این تهیه کننده تازه فراتر از یک نام است و هیچ بعید نیست او بوده که  شرایط رفع مشکلات مالی این مجموعه را فراهم کرده است.

هومن کبیری سریال «شاهگوش» به عنوان جانشین محمد امامی تهیه کننده این سریال که «شهرزاد» را هم در کارنامه دارد فعالیت کرده بود و حضورش در «عاشقانه» این پرسش را پیش آورده که آیا او به واسطه رفاقت با امامی شرایط حل مشکلات مالی مجموعه را فراهم کرده است؟

قسمت ششم عاشقانه

قسمت ششم عاشقانه

 

Likesقسمت تازه «عاشقانه» با تأکید بر نام جانشین تهیه‌کننده «شهرزاد» به بازار آمد+عکس(1)Dislikesقسمت تازه «عاشقانه» با تأکید بر نام جانشین تهیه‌کننده «شهرزاد» به بازار آمد+عکس(0)
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
ادامه افعال تخیلی در “جزیره۱۳”!+عکس
واکنش سازندگان “مارال” به ساترا: آیا صدور بیانیه همزمان با صدور مجوز پخش برای سریال‌ها امری بدیهی و متداول است؟ یا استثنائاً برای سریال “جیران” استثناء قائل شده؟/ وقتی آیفیک و هفت نفر از تهیه‌کنندگان سرشناس سینما و ازجمله تخت کشیان و چگینی، حکم به نفع “مارال” داده‌اند چرا نقض مالکیت فکری را “ادعا” می‌پندارید؟/مگر نه اینکه در ساترا واحدی با نام نظارت و پایش و حمایت حقوق مالکیت فکری برقرار گردیده، پس چرا ماجرای کپی‌برداری از “مارال”، را به طور جدی در این واحد پیگیری نمی‌کنید؟/ منظور شما از حکم قضایی چیست؟ یعنی رأی داوری صادره از هیئت داوران (آیفیک) و تایید شده در دادگاه عمومی صدر را ندیده‌اید؟/توسعه زیست بوم فرهنگی با سریال سرقتی، مانند ساخت مسجد در زمین غصبی نیست؟؟/با صدور اجرائیه دادگاه، حق صدور مجوز پخش “جیران” قبل از حذف شباهت‌ها با “مارال” را ندارید!/ ممانعت از تحقق کامل سرقت ادبی و نقض حقوق مالکیت فکری اولین آزمون جدی شما در این حوزه است!
قتل جوان اول داستان در راه ترکیه در “خسوف۱۴”+عکس
روایت تفصیلی مهرداد غفارزاده و وکیلش از اختلافات “مارال” و “جیران”↵فرهاد توحیدی طرح من را با هفت قسمت “جیران” مقایسه کرده و در آخر نوشت آن‌قدر این دو شبیه هم هستند که باید یکی از آنها ساخته شود!/سعید رجبی‌فروتن وقتی طرح مرا خواند گفت فاجعه رخ داده!!/آیفیک اقدام “جیران”سازان در خصوص ساخت سریالی با مضمون طرح سریال «…مارال» را برخلاف عرف فیلمسازی کشور و شئون حرفه‌ای تهیه‌کنندگی دانست!/بهمن حبشی رای آیفیک را نپذیرفت در حالی که عرف می‌گوید وقتی حقی در حال ضایع شدن است بهتر است رای صنف را بپذیری!/بعد از آیفیک، دستگاه قضا هم به نفع “…مارال” رای داد ولی باز هم ارشاد زیر بار تعلیق “جیران” نرفت!/بهمن حبشی به‌جای اجرای حکم قضایی، خواستار تعلیق “…مارال” شد!!/حبشی گفت  “جیران” دو میلیارد هزینه کرده و نمی‌شود این بودجه را نادیده گرفت!/سوال اینجاست که اگر ارشاد در همان زمان حکم قضایی را اجرا می‌کرد، خسارت چند برابر می‌شد؟/ما رای دادگاه داوری را داریم که لازم‌الاجراست و ساترا هم متولی این اجرا است!/ وقتی گفته شده شباهت‌های “جیران” با “مارال” باید دربیاید پس ساترا تکلیف دارد!/برای اتمام حجت به ساترا نامه زدیم و گفتیم اگر سریال پخش شود و شباهت وجود داشته باشد، شکایت کیفری می کنیم!!/اگر به کاری که سرقت ادبی دارد، مجوز بدهند شریک یا معاون جرم هستند و شکایت ما از همه عوامل موثر که باعث تکمیل عنصر مادی این جرم شدند خواهد بود!
چرا “جیران” عرضه نشد؟ پای شکایت غفارزاده در میان است؟
دیدگاه شما

*

code