کدخبر : 4027
چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
فاقددیدگاه

مدیر پخش هنرنمای پارسیان در گفتگو با نمایش خانگی⇐ «عالیجناب» قطعا تا آخر پاییز در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد/هیچ ممیزی دوباره‌ای به سریال وارد نشده است/بیماری تهیه‌کننده باعث تأخیر عرضه شد

عالیجناب

نمایش خانگی: وقفه مجدد در پخش خانگی سریال «عالیجناب»سام قریبیان که پیشتر درباره توزیع آن در سوم آبان خبررسانی شده بود با پرسشهایی جدی درباره آینده این سریال مواجه شده است.

مقامات دفتر نمایش خانگی ارشاد در گفتگو با سایت «نمایش خانگی» از صدور مجوز پخش هر شش قسمت «عالیجناب» خبر دادند و اینکه هیچ مشکل نظارتی برای پخش سریال وجود ندارد.

مدیر پخش «هنرنمای پارسیان» موسسه‌ای که پخش «عالیجناب» را برعهده گرفته نیز با تأیید صدور مجوزهای نظارتی از تأخیر پخش به خاطر بیماری تهیه کننده سریال سخن گفته است.

صادق یاری به سایت «نمایش خانگی» گفت: مسعود ردایی تهیه کننده «عالیجناب» به دلیل یک سری مشکلات جسمی در هفته‌های اخیر در بیمارستان بستری شده است و همین امر باعث تأخیر عرضه سریال شده است.

مدیر پخش «هنرنمای پارسیان» ادامه داد: برای عرضه قطعی سریال می بایست هماهنگی‌های لازم با مالک اصلی سریال که ردایی است انجام شود و چون ایشان فعلا دوران نقاهت را می‌گذرانند ترجیح دادیم تا مناسب شدن حالشان عرضه سریال را به تأخیر اندازیم.

صادق یاری درباره زمان قطعی عرضه «عالیجناب» بیان داشت: سریال قطعا تا آخر پاییز در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود و طی چند روز آینده و بعد از تعامل با مسعود ردایی پوسترهای تازه سریال که حاوی تاریخ توزیع باشند در شبکه خانگی پخش خواهد شد.

یاری با ردّ شنیده‌های مرتبط با ممیزی مجدد اشارات سیاسی سریال به «نمایش خانگی» گفت: به سریال هیچ ممیزی دوباره‌ای وارد نشده است. سریال از لحاظ مجوزهای صادرشده و کمیت تیراژ هیچ مشکلی ندارد و انشاءالله به زودی در شبکه خانگی عرضه خواهد شد.

Likesمدیر پخش هنرنمای پارسیان در گفتگو با نمایش خانگی⇐ «عالیجناب» قطعا تا آخر پاییز در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد/هیچ ممیزی دوباره‌ای به سریال وارد نشده است/بیماری تهیه‌کننده باعث تأخیر عرضه شد(0)Dislikesمدیر پخش هنرنمای پارسیان در گفتگو با نمایش خانگی⇐ «عالیجناب» قطعا تا آخر پاییز در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد/هیچ ممیزی دوباره‌ای به سریال وارد نشده است/بیماری تهیه‌کننده باعث تأخیر عرضه شد(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
http://www.namayeshkhanegi.ir/?p=4027
مطالب مرتبط
فیلم کودک «مبارزان کوچک» به شبکه خانگی آمد+عکس
انتقاد خالق «سربداران» از حملات اخیر رسانه ملی به محصولات پرمخاطب شبکه خانگی⇐شگفت‌انگیز است که رسانه ملی، بخشی ویژه از آنتن‌ا‌ش را به مسابقات قمارگونه داده‌ و به شبکه خانگی که سریال‌سازی مخاطب‌پسند را رونق داده، حمله می‌کند!!/واقعیت آن است که همکاری چهره‌های مطرح با سریالهای خانگی، زنگ خطر را برای رسانه ملی به صدا درآورده!!/چرا رسانه ملی به‌جای ارتقای سطح کیفی آثارش تلاش می‌کند با نقد سریالهای خانگی اسباب کمتر دیده شدن آنها را فراهم آورد؟؟/صداوسیما ممیزی را برای ارشاد بگذارد و همّ و غمش را بر استفاده از کارکشتگان و تولید محصولات متفاوت کند و پاسخگوی مخاطبانی باشد که سهمی هنگفت از بیت‌المال‌شان به صداوسیما می‌رسد!!
استقبال کودکان از قسمت دهم «بالشها»+عکس
قسمت پنجم «سیزده شمالی» با افزایش زمان آمد+عکس
یک تهیه‌کننده سینما در واکنش به حمله رسانه ملی به شبکه خانگی بیان داشت⇐تلویزیون به جای زدن شبکه خانگی بهتر است کیفیت  سریالهایش را افزایش بدهد/رونق تولید در شبکه خانگی این واهمه را در دل مدیران تلویزیون ایجاد کرده که مبادا در آینده نزدیک هیچ اسپانسری برایشان نماند/وقتی تلویزیون سریالهای غیرواقعی، تصنعی و کسالت‌آور تولید می‌کند معلوم است که مخاطب به سمت شبکه خانگی می‌رود/باید خوشحال بود که مخاطب ایرانی به‌جای سریالهای ماهواره‌ای، محصولات شبکه خانگی را می‌بیند
دیدگاه شما