چه کسی باور می‌کند؟⇐گروگان‌گیری بازیگر «شهرزاد»!!!

شهرزاد-پرویز فلاحی پور-شهاب حسینی

نمایش خانگی: پرویز فلاحی‌پور بازیگری که در هفته های اخیر به نقش «نصرت» در سریال «شهرزاد» حضوری پررنگ دارد هفته گذشته هنگام حضور در لوکیشن بیمارستان نفت سریال «در جست‌وجوی آرامش» دچار سکته قلبی شده و همانجا برای انجام عمل آنژیوگرافی بستری شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» بعد از پیگیری روال درمانی فلاحی‌پور و به هنگام ترخیص به دلیل آن که وی نتوانسته بود هزینه کامل درمان را بپردازد در بیمارستان گرو نگه داشته شد تا در نهایت با گرفتن مدارکی از خودش و تهیه کننده «در جستجوی آرامش» ترخیص انجام شد.

پرویز فلاحی‌پور درباره وضعیت پیش آمده برای خود گفت: من پس از سکته قلبی در بیمارستان محل لوکیشن «در جست و جوی آرامش» بستری شدم. در آن روز تمامی پرسنل و پزشکان بیمارستان با احترام و محبت فراوانی با من برخورد کردند و من از تمامی آنها به جز رئیس بیمارستان کمال تشکر را دارم.

وی در همین راستا ادامه داد: بعضی مواقع اتفاق می‌افتد که کسی به دلیل مشکلات مالی نمی‌تواند مخارج بیمارستان را تأمین کند و در موقعیت اورژانسی مثل من به بیمارستان روانه می‌شود. آیا باید به دلیل بی‌پولی جان آن انسان را نادیده گرفت؟ خدا را شکر من در جایگاهی هستم که اگر هم نداشته باشم هستند کسانی که نگذارند به این وضع دچار شوم اما در مورد سایر مردمی که از لحاظ تمکن مالی در شرایط خوبی نیستند چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا آنها باید برای یک گرفتگی ساده رگ جان خود را از دست بدهند؟

بازیگر سریال «شب دهم» گلایه خود را اینگونه شرح داد: من در آن روز چکی از تهیه‌کننده داشتم. در سینما و تلویزیون همه می‌دانند که چک آقای آشتیانی همواره نقد است و از خوش حسابی وی حرف می‌زنند و کسی است که حلال و حرام سرش می‌شود. در آن روز من علاوه بر چک، هشت میلیون تومان پول نقد داشتم اما باز هم گفتند که باید سند بگذاری و دقیقاً عین یک دزد با من برخورد کردند. همه پرسنل بیمارستان بابت این قضیه از من عذرخواهی کردند و گفتند که این دستور مستقیم رئیس بیمارستان است. من واقعاً متاسفم که آن پرسنل خوب زیر دست چنین رئیسی کار می‌کنند.

وی با  اشاره به بی‌کفایتی رئیس بیمارستان تصریح کرد: حالا من بازیگر هستم و شناخته شده اما واقعاً اگر مردم عادی به بیمارستان بیایند چه عاقبتی در انتظار آنها است؟ هزار راه برای تأمین پول بیمار وجود دارد و من نمی‌فهمم چرا باید مردم را تا پرداخت پول زندانی کنند.

بازیگر سریال «شهرزاد» با تاکید بر برخورد ناشایست رئیس این مجموعه درمانی افزود: با هزار تماس و تلفن بالاخره راهکاری برای ترخیص من اندیشیده شد. مسئولین بیمارستان تا وصول چک، متاسفانه گواهینامه من و مدرکی از تهیه کننده را گرو گرفتند تا وقتی که گواهینامه را نگرفتند اجازه خروج از بیمارستان را به من ندادند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید