کدخبر : 2402
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
فاقددیدگاه

یک آگهی جالب⇐با ده هزار تومان ۴ قسمت «شهرزاد۲» را به‌همراه صدها فیلم و سریال دیگر ببینید!+عکس

سامانه ای که عرضه نسخه مجازی «شهرزاد2» را برعهده گرفته آگهی جالبی را منتشر کرده است.

نمایش خانگی: فصل دوم سریال «شهرزاد» در حالی از هفته آینده در شبکه خانگی عرضه خواهد شد که سامانه‌ای به نام «لوتوس پلی» ارائه این سریال در فضای مجازی را برعهده دارد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» عرضه پیش درآمد «شهرزاد۲» با نام «قصه های شهرزاد» شامل خلاصه فصل اول و سکانس ویژه فصل دوم از طریق همین سامانه آغاز شده است.

از هفته آینده عرضه فصل دوم هم از همین سامانه پی گرفته خواهد شد و البته گویا تسهیلات جالبی هم فراهم شده برای مشترکان این سامانه که بتوانند با تحفیف ویژه فصل دوم را ببینند.

در آگهی منتشره در «لوتوس پلی» این طور آمده که مشترکان با پرداخت ۱۰ هزار تومان در ماه می توانند تمامی قسمتهای فصل دوم و دیگر فیلمهای ارائه شده در «لوتوس پلی» را تماشا کنند.

به بیان بهتر و بادرنظر گرفتن اینکه هر ماه ۴ قسمت از «شهرزاد۲» به شبکه خانگی خواهد آمد مخاطبانی که می خواهند کمتر هزینه کنند می توانند با حدود نصف قیمت به تماشای «شهرزاد» بنشینند.

آگهی عرضه «شهرزاد2» با تخفیف ویژه

آگهی عرضه «شهرزاد۲» با تخفیف ویژه

Likesیک آگهی جالب⇐با ده هزار تومان ۴ قسمت «شهرزاد۲» را به‌همراه صدها فیلم و سریال دیگر ببینید!+عکس(0)Dislikesیک آگهی جالب⇐با ده هزار تومان ۴ قسمت «شهرزاد۲» را به‌همراه صدها فیلم و سریال دیگر ببینید!+عکس(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما