کدخبر : 1519
دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
یک دیدگاه

گردهمایی چاوشی و همخوانش در «کجایی؟» برای ساخت موسیقی تیتراژ «شهرزاد۲»⇔نوازنده پاشایی هم کنار این دو حضور دارد

محسن چاوشی که با همخوانی سینا سرلک قطعه «کجایی؟» را برای «شهرزاد» خوانده بود مجددا کنار سرلک قرار گرفته تا برای «شهرزاد2» بخوانند؛ این بار یکی از آهنگسازان و نوازندگان جوان کشور هم کنار این دو است.

نمایش خانگی: محسن چاوشی و سینا سرلک که همخوانی آنها در قطعه «کجایی؟» از مجموعه قطعات فصل اول «شهرزاد» زودتر از حد تصور این قطعه را فراگیر کرد بار دیگر برای «شهرزاد» می خوانند.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» فصل دوم سریال «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی این روزها در مرحله فیلمبرداری قرار دارد و به تازگی نیز همکاری مجدد چاوشی-سرلک آغاز شده است.

محسن چاوشی و سینا سرلک با همکاری احسان نی‌زن ساخت ترانه تیتراژ فصل دوم «شهرزاد» را انجام میدهند و به نوبه خود می کوشند با ایجاد فضایی متفاوت و منطبق با حال و روز شهرزاد در فصل دوم تنظیم آهنگ را انجام دهند.

احسان نی‌زن از جمله نوازندگان ویولن و آهنگسازانی است که در سالهای اخیر با برخی از خوانندگان مشهور پاپ و از جمله  احسان خواجه امیری، مهدی یراحی، علی لهراسبی، علی عبدالمالکی و مرتضی پاشایی همکاری داشته است.

برنامه ریزی های تولید «شهرزاد۲» طوری انجام شده که این سریال نهایتا تا عیدفطر۹۶ به شبکه خانگی عرضه شود.

Likesگردهمایی چاوشی و همخوانش در «کجایی؟» برای ساخت موسیقی تیتراژ «شهرزاد۲»⇔نوازنده پاشایی هم کنار این دو حضور دارد(0)Dislikesگردهمایی چاوشی و همخوانش در «کجایی؟» برای ساخت موسیقی تیتراژ «شهرزاد۲»⇔نوازنده پاشایی هم کنار این دو حضور دارد(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. […] و احسان نی زن مشغول ساخت موسیقی برای «شهرزاد۲» است(اینجا را بخوانید) اما یکی از مطالب اجتماعی اخیر این خواننده […]

    Likes(0)Dislikes(0)
دیدگاه شما