کم‌مخاطب‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران به شبکه خانگی رسید+عکس

قلب سفید قاصدکها

نمایش خانگی: درباره پرمخاطب‌ترین و پرفروش‌ترین آثار سینمای ایران بارها و بارها شنیده‌ایم اما درباره فیلمهای کم فروش و کم مخاطب کمتر شنیده ایم.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» به تازگی فیلم «قلب سفید قاصدکها»افشین محمودی که عنوان کم‌مخاطب‌ترین فیلم تاریخ سینما را یدک می‌کشد از طریق موسسه هنرهای تصویری سوره به شبکه خانگی رسید.

«قلب سفید قاصدکها» که با حمایت فارابی تولید شده بود در اکران رسمی وقتی کمی بیش از 80 هزار تومان فروش داشت و این معنایی ندارد جز آن که این فیلم حتی ده مخاطب هم نداشته است!!!

ماه‌چهره خلیلی، حبیب بختیاری، کاظم روزی طلب، آزاده شمس، علی نکته سنج، آرسام تهران چی، نفیسه قدرتی، سمیرا زندگانی، سحر مرادی، بهارک همراه، حسین اسماعیلی، مهدی شاه محمدی، امیر معراج، کیاترش عباسی، نیما سمساری، جلیل ملک زاده، نیما داوودی و مهشید خاکی بازیگران این فیلم هستند.

داستان «قلب سفید قاصدکها» به تهیه کنندگی علی رویین‌تن، متأثر از فضای جنگ تحمیلی است؛ آغاز جنگ همراه می شود با تولد دختر بچه ای که در هنگام فوت کردن کیک تولد، بمب بر سرش می بارد و پدر و مادرش را از دست می دهد. او قلندروار سر می‌تراشد و هویت عوض می‌کند اما تحمل مسایل جنگ زدگی از او خانمی می سازد کامل، بزرگ و ماندنی.

قلب سفید قاصدکها
قلب سفید قاصدکها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید