کدخبر : 3011
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۰
فاقددیدگاه

کارگردان «عاشقانه» به سراغ بازسازی ماجرای واقعی سرقت از یک بانک میرود؟ آن هم بانکی با ردپای پررنگ در سینما؟!

آیا کارگردان «عاشقانه» پیشنهاد سینمایی یک روزنامه صبح را عملی خواهد کرد؟

نمایش خانگی: در حالی که تولید فصل دوم سریال عاشقانه منتفی شده است و منوچهر هادی کارگردان این سریال یک فیلم به نام “آینه بغل” را ساخته و به دنبال ساخت فیلمی دیگر به نام “سن رشد” به تهیه کنندگی خودش و سریالی ۶۰ قسمتی به تهیه کنندگی ایرج محمدی است روزنامه “هفت صبح” یک پیشنهاد جالب را به کارگردان این فیلم داده است.

این روزنامه با مرور سوژه های دست اول حادثه ای سالهای اخیر منوچهر هادی را به عنوان کارگردانی پیشنهاد داده که می تواند فیلم واقعه نگاری سرقت اسفند۹۵ از خودروی حمل پول بانک پاسارگاد را بسازد!

بانک پاسارگاد در سالهای اخیر به خاطر ورود به سرمایه گذاری در تولید آثار سینمایی مختلف از نمونه هایی پرمخاطب مانند «طبقه حساس» و «جدایی…» تا نمونه هایی میانه مانند «ملبورن» و نمونه هایی شکست خورده و کم مخاطب مانند «من دیه گو مارادونا هستم»، «بهمن» و مرگ ماهی» مورد توجه قرار گرفته است.

اخیرا نیز بانک پاسارگاد به عنوان اسپانسر فیلم پوران درخشنده «زیر سقف دودی» حضور داشت؛ فیلمی که نتوانست توجه مخاطبان را جلب کند. از آن سو سامانه ناکارآمد بلیت فروشی جشنواره سی و پنجم فجر که وابسته به هولدینگ همین بانک بود در کانون توجه قرار گرفت.

متن پیشنهاد «هفت صبح» درباره ساخت فیلم سرقت از خودروی حمل پول بانک پاسارگاد را بخوانید:

اواخر سال گذشته بود که یک اتفاق سینمایی آن هم به سبک و سیاق فیلمهای هالیوودی در تهران رخ داد. ماشین حمل پول یکی از بانکهای خصوصی در اتوبان مورد سرقت قرار گرفت.
سوژه ای با این پتانسیل، نیاز به خلق صحنه های اکشن و زد و خورد دارد و باید تعقیب و گریزهایش خوب از کار دربیاید.
از بین کارگردانها منوچهر هادی توانایی رویارویی با این سوژه را دارد ضمن اینکه او با توجه به علاقه اش به سینمای اجتماعی میتواند به خوبی به زندگی سارقان نقب بزند و این سوژه را از تبدیل شدن به یک اکشن صرف نجات دهد!

Likesکارگردان «عاشقانه» به سراغ بازسازی ماجرای واقعی سرقت از یک بانک میرود؟ آن هم بانکی با ردپای پررنگ در سینما؟!(0)Dislikesکارگردان «عاشقانه» به سراغ بازسازی ماجرای واقعی سرقت از یک بانک میرود؟ آن هم بانکی با ردپای پررنگ در سینما؟!(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
«آینه بغل» به شبکه خانگی رسید+عکس
تهيه‌کننده «آينه بغل» هم جشنواره‌دار شد!
منوچهر هادی گفت⇐«۲۰٫۳۰» با توهین به «عاشقانه» بزرگترین تبلیغ را برای ما انجام داد/ در ممیزی «عاشقانه» خیلی از پلان‌های هومن سیدی را زدند/هومن سیدی تا قسمت دهم سیگار می کشید اما از قسمت ده به بعد گفتند کام گرفتنش را نیاور/کار با استارها در «عاشقانه» پیرم را درآورد/اگر مشکلات پشت صحنه نبود، «عاشقانه» خیلی بهتر از اینها می‌شد/دو قسمت به «عاشقانه» اضافه شد تا ضرر و زیان سرمایه‌گذار جبران شود/برای «عاشقانه ۲» بیشتر از ده، پانزده سرمایه گذار درجه یک داریم/با تهیه کننده-سرمایه گذار فصل اول برای «عاشقانه ۲» کار نمی‌کنم/برای «عاشقانه۲» دستمزد خودم و کل عوامل را همان ابتدا می‌گیرم/نمی خواهم مثل فیلمسازانی شوم که در اواخر زندگی شان، محتاج پول بازنشستگی و اجاره‌نشین هستند/دیگر بخاطر پول سراغ پروژه ای نمی‌روم چون به قدر کفایت پول دارم/«کارگر ساده نیازمندیم» را با ۵۰۰ میلیون تومان بستم و کل کار را در ۴۰ جلسه گرفتم/بازیگر خوب انتخاب می کنم و زیاد با او ور نمی‌روم؛ بازیگردانی یعنی این!/«آینه بغل» خیلی ساده و بیشتر به «کارگر ساده نیازمندیم» شبیه است!
منوچهر هادی در تازه‌ترین گفتگوی خود بیان کرد⇐دوست ندارم فصل دوم «عاشقانه» را با سرمایه گذاران فعلی بسازم/قرارداد یکی از فیلمهایم به خاطر «عاشقانه» کنسل شد/قصد تولید یک سریال ۶۰ قسمتی به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی را دارم/فیلمی به نام «سن رشد» را به تهیه‌کنندگی خودم میسازم
دیدگاه شما