کدخبر : 4660
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
فاقددیدگاه

کارگردان سریال بیان کرد⇐«ساخت ایران۲» اثری بینابین سینما و سریال است/بخش خارجی کار را از ابتدای سال ۹۷ در چین ضبط خواهیم کرد

نمایش خانگی: فصل اول «ساخت ایران» شش سال پیش به کارگردانی محمدحسین لطیفی تولید شد و با اقبال مخاطبان شبکه خانگی روبرو گشت.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» به تازگی تولید فصل دوم «ساخت ایران» این بار با حضور برزو نیک نژاد  به عنوان کارگردان و همچنان با حضور منصور سهراب پور-امیر پروین حسینی به عنوان تهیه کننده، در مرحله فیلمبرداری قرار دارد؛ در فصل دوم همچنان محمدرضا گلزار و امین حیایی هستند که نقشهای اصلی را بازی میکنند و سحر دولتشاهی، سارا بهرامی، مهران احمدی و محسن کیایی ایفاگر کاراکترهای مکملند.

برزو نیک نژاد کارگردان سریال «ساخت ایران ۲» درباره ویژگی های این مجموعه به «مهر» گفت: این مجموعه تفاوت زیادی با سریال هایم در تلویزیون دارد و با اینکه تجربه اولم در شبکه نمایش خانگی است ولی تلاش می کنم خروجی کار جذاب باشد.

وی ادامه داد: تاکنون سه فیلم سینمایی و چند سریال کار کرده ام و این سریال اثری بینابین سینما و سریال است. سرعت و زمان‌بندی در سریال های تلویزیونی و شبکه نمایش خانگی خیلی فرق دارد ولی اینجا سعی می کنیم لحظات مفرح و خوبی فراهم کنیم.

نیک نژاد با اشاره به نویسندگی این سریال اظهار کرد: امیر عربی فیلمنامه فصل دوم «ساخت ایران» را می نویسد و ما گاهی با هم گفتگوهایی هم داریم. اولین تجربه من با او در سریال «دردسرهای عظیم ۲» بود ولی او بیشتر سینمایی می نویسد.

وی اضافه کرد: ما سعی کردیم جذابیت های بصری را به این سریال اضافه کنیم و تلاش داریم این فصل از سری اول آن جذاب تر باشد. خود من هم سعی کردم از قابلیت های کمدی و طنز نه فقط در کلام بلکه شوخی های تصویری استفاده کنم. در این سریال بازیگران زیادی جلوی دوربین هستند و امیدوارم مردم از آن لذت ببرند.

نیک نژاد درباره سفر به کشور دیگر برای ضبط سریال عنوان کرد: فعلا تصویربرداری سریال ادامه دارد و احتمالا اواخر اسفندماه چند روز استراحت خواهیم داشت تا اوایل فروردین به چین سفر کنیم.

Likesکارگردان سریال بیان کرد⇐«ساخت ایران۲» اثری بینابین سینما و سریال است/بخش خارجی کار را از ابتدای سال ۹۷ در چین ضبط خواهیم کرد(0)Dislikesکارگردان سریال بیان کرد⇐«ساخت ایران۲» اثری بینابین سینما و سریال است/بخش خارجی کار را از ابتدای سال ۹۷ در چین ضبط خواهیم کرد(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما