کدخبر : 4683
سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
فاقددیدگاه

همکاری تهیه‌کننده «شاهگوش» با نویسنده فیلم شکست‌خورده «امکان مینا»!!!

نمایش خانگی: مهران برومند که پشیتر به عنوان تهیه کننده سریال «شاهگوش» در کنار محمد امامی حضور داشت و سال گذشته به دنبال تولید سریال «ماه تی تی» بود اما به دلیل بازداشت حسین هدایتی سرمایه گزار، کارش به بن بست خورد قصد تولید یک سریال جدید برای شبکه خانگی دارد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» سریال تازه برومند «فیروزه» نام دارد که طرح اصلیش را خود برومند نگاشته و فرهاد توحیدی استخدام شده برای نگارش متن کامل فیلمنامه.

توحیدی که سابقه نگارش آثاری همچون «بی وفا»، «دنیا» و «مجردها» را در کارنامه دارد در سالهای اخیر کار نویسندگی قابل تأملی نداشته است.

آخرین فیلمهای اکران شده توحیدی «امکان مینا» و «خماری» بودند که اولی در اکران سراسری و علیرغم حمایتهای تبلیغی شکست خورد و فیلم دوم هم سر از هنروتجربه درآورد و در آنجا هم اوضاع مساعدی نداشت.

با این همه مهران برومند به توحیدی اعتماد کرده و نگارش «فیروزه» را که بناست در ایران و ترکیه فیلمبرداری شود به وی سپرده است.

هنوز مشخص نشده هزینه تولید این سریال چگونه تأمین خواهد شد؟؟

 

 

Likesهمکاری تهیه‌کننده «شاهگوش» با نویسنده فیلم شکست‌خورده «امکان مینا»!!!(0)Dislikesهمکاری تهیه‌کننده «شاهگوش» با نویسنده فیلم شکست‌خورده «امکان مینا»!!!(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما