کدخبر : 1227
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۵
فاقددیدگاه

همه چیز درباره مجموعه ۱۰۰ قسمتی «دیرین دیرین» که بناست به شبکه خانگی بیاید+عکس

تهیه کننده «دیرین دیرین» درباره عرضه نسخه خانگی این سریال که شامل 100 قسمت است به «نمایش خانگی» توضیحات کاملی را ارائه داد.

نمایش خانگی/مهدی فلاح صابر: هفته گذشته بود که خبر صدور پروانه نمایش مجموعه خانگی «دیرین دیرین» از سوی سازمان سینمایی منتشر شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» از آنجا که «دیرین دیرین» را به عنوان مجموعه انیمیشن هایی با زمانی کاملا کوتاه می شناسیم عرضه نسخه خانگی این سریال کمی پرسش برانگیز بود.

محمد ابوالحسنی تهیه کننده «دیرین دیرین» در گفتگو با «نمایش خانگی» درباره نسخه خانگی این سریال گفت: این مجموعه ۱۰۰ قسمتی بوده و اختصاصا به مسئله سلامت میپردازد و حاوی مضامینی چون مصرف قند و شکر، عدم استعمال دخانیات و نظایر آن است.

وی ادامه داد: این مجموعه سال قبل ساخته شده و تعدادی محدود از انیمیشنها از تلویزیون هم پخش شده است اما برای اینکه مجموعه به طور کامل در اختیار علاقمندان و مدارس قرار بگیرد در شبکه خانگی عرضه خواهد شد.

ابوالحسنی افزود: ۱۰۰ قسمت ۷۰ ثانیه ای «دیرین دیرین» که حدودا دو ساعت می شود در یک دی.وی.دی در تیراژ ۳۰۰ هزار نسخه از طریق موسسه تصویردنیای هنر در شبکه خانگی توزیع خواهد شد.

تهیه کننده «دیرین دیرین» خاطرنشان ساخت: این مجموعه با همکاری وزارت بهداشت و درمان و موسسه آوای هنر سلامت تهیه و ساخته شده است.

به گزارش «نمایش خانگی» مجموعه «دیرین دیرین» که اولین بار نوروز ۹۴ روی آنتن رفت به کارگردانی و تصویرگری علی درخشی تولید میشود و تقریبا از همان ابتدای تولید بنای خود را بر اشارات طنازانه به مسائل اجتماعی-سیاسی-اقتصادی قرار داده است.

روی جلد نسخه خانگی «دیرین دیرین»

روی جلد نسخه خانگی «دیرین دیرین»

Likesهمه چیز درباره مجموعه ۱۰۰ قسمتی «دیرین دیرین» که بناست به شبکه خانگی بیاید+عکس(1)Dislikesهمه چیز درباره مجموعه ۱۰۰ قسمتی «دیرین دیرین» که بناست به شبکه خانگی بیاید+عکس(1)
image_print
امتیاز:
(1) (1)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما