کدخبر : 1001
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۸:۱۹
فاقددیدگاه

هادی ساعی درگیر در اعتیاد خانمان برانداز «اسید»+عکس

هادی ساعی تکواندوکار سابق ایرانی با فیلمی به نام «اسید» که آسیب شناسی مخدر «ال.اس.دی» است به شبکه خانگی آمد.

نمایش خانگی: فیلم ویدیویی «اسید» به کارگردانی بهنود محمدی پور و تهیه کنندگی بهرام محمدی پور از طریق تصویردنیای هنر وارد شبکه خانگی شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی»، فیلم ویدیویی «اسید» به موضوع خانمان برانداز اعتیاد و مواد مخدر می پردازد و داستان باندی را روایت می کند که در توزیع مواد مشغول به کار است. فیلم داستان افسری را روایت می کند که برای شناسایی یک باند مواد مخدر وارد اعضای این باند شده و درباره آنان به تحقیق می پردازد…

هادی ساعی عضو سابق تیم ملی تکواندو که پیشتر در فیلمهایی مانند «پی۲۲» هم سابقه حضور داشته از جمله بازیگران نقشهای اصلی این فیلم است.

کامران تفتی، روناک یونسی، سمیرا ذکایی، فرهاد بشارتی، کاظم افرندنیا، محمد برسوزیان، شیما محمدی، سهیل محمدی پور و (با حضور) کوروش تهامی دیگر بازیگران فیلم هستند.

«ال‌.اس‌.دی» با نام شیمیایی «اسید لایزرژیک دی اتیل آمید» معروف‌ترین دارو در دسته روان‌گردان‌ها است که بلعیده یا زیر زبان نگه داشته می‌شود! «اسید» هم کوشیده به نوبه خود درباره گرفتاریهای برآمده از این مخدر تصویرسازی کند.

اسید

اسید

Likesهادی ساعی درگیر در اعتیاد خانمان برانداز «اسید»+عکس(0)Dislikesهادی ساعی درگیر در اعتیاد خانمان برانداز «اسید»+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما