کدخبر : 584
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۸
یک دیدگاه

نامه‌نگاری نوید محمدزاده و هومن سیدی به مدیرکل نمایش خانگی ارشاد⇐تمامي حق و حقوق ما پايمال شده/جلوی این سوءاستفاده‌ها را بگیرید

نوید محمدزاده و هومن سیدی با نگارش نامه ای به مدیرکل نمایش خانگی ارشاد به سوءاستفاده از تصاویرشان در یک فیلم ویدیویی واکنش نشان دادند.

نمایش خانگی: ترفندی که در طراحی پوستر تله فیلمی به نام «داستان ما قصه تو» به کار رفته و در آن از تصاویر اخیر نوید محمدزاده و هومن سیدی به جای تصاویر مربوط به فیلم استفاده شده(اینجا را بخوانید) با گلایه این دو بازیگر و نگارش نامه ای خطاب به حسین پارسایی مدیرکل نمایش خانگی ارشاد مواجه شد.

به گزارش نمایش خانگی متن این نامه را به نقل از «سینمادیلی» بخوانید:

با سلام خدمت جناب آقاي پارسايي

در سال ١٣٩١ ما در تله فيلمي براي تلويزيون(شبكه چهار) به نام «داستان ما…» به تهيه كنندگي اميرعباس كني و كارگرداني رضا بهشتي ايفايي نقش كرديم كه بعد از گذشت نزديك به پنج سال اين فيلم مجددا و بدون هيچ گونه توضيحي به ما مجدد به موسسه ویدیورسانه ريز موج فروخته و از تصاوير كنوني ما كه مربوط به فيلمهاي ديگر است سوء استفاده كرده اند.
واقعا جاي بسي نگراني براي ماست كه در اين حرفه هيچ گونه امنيت شغلي نداشته و تمامي حق و حقوق ما پايمال گشته است.
لذا از شما خواهشمنديم جلوي اينگونه سوءاستفاده ها از جمله اين فيلم را بگيريد تا بتوانيم در فرصتي به شكايتمان رسيدگي كنيم.
در اين نامه اينجانب هومن سيدي و نويد محمدزاده شكايت خود را از تهيه كننده و پخش كننده اعلام ميداريم.

داستان ما قصه تو

روی جلد «داستان ما قصه تو» که به دلیل استفاده از عکسهای بی ربط با فیلم حاشیه ساز شده!

Likesنامه‌نگاری نوید محمدزاده و هومن سیدی به مدیرکل نمایش خانگی ارشاد⇐تمامي حق و حقوق ما پايمال شده/جلوی این سوءاستفاده‌ها را بگیرید(0)Dislikesنامه‌نگاری نوید محمدزاده و هومن سیدی به مدیرکل نمایش خانگی ارشاد⇐تمامي حق و حقوق ما پايمال شده/جلوی این سوءاستفاده‌ها را بگیرید(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
https://www.namayeshkhanegi.ir/?p=584
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. […] این بازیگران و همین طور رسانه ها مواجه شده بود(اینجا و اینجا را بخوانید) با تغییر پوستر وارد شبکه خانگی […]

    Likes(0)Dislikes(0)
دیدگاه شما