کدخبر : 3907
شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹
فاقددیدگاه

مدیر موسسه هنرهای تصویری سوره: افزایش قیمت محصولات خانگی به ریزش مخاطب به خصوص در شهرستانها منجر خواهد شد

مدیرعامل موسسه هنرهای تصویری سوره افزایش قیمت محصولات خانگی را باعث کاهش مخاطب دانست.

نمایش خانگی: افزایش خودسرانه قیمت محصولات خانگی توسط یک ویدیورسانه خاص که با انتقاد مدیرعامل موسسه هنراول موجب شد(اینجا و اینجا را بخوانید) واکنش مدیرعامل موسسه هنرهای تصویری سوره را به دنبال داشت.

سعید خندق آبادی مدیرعامل موسسه هنرهای تصویری سوره به «نمایش خانگی» گفت: در موسسه متبوعم هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت نداشته ایم چون گمان داریم این گونه تصمیم گیریها باید از کانال صنف صورت گیرد و توسط همه موسسات پذیرفته شود.

این فعال خانگی درباره لزوم افزایش قیمت محصولات خانگی بیان داشت: در ماههای اخیر هم هزینه تولید لوح فشرده بالا رفته و هم هزینه کاغذ و چاپ و بسته بندی جلد محصول و در این شرایط طبیعی است که باید قیمت محصول خانگی افزایش یابد اما در برنامه مان بود که افزایش قیمت در سال۹۶ صورت گیرد.

خندق آبادی پیرامون اینکه آیا افزایش قیمت محصولات خانگی به افت مخاطب منجر نخواهد شد گفت: قطعا افزایش قیمت به ریزش مخاطب به خصوص در شهرستانها منجر خواهد شد به خصوص که علیرغم همه تلاشها با شبکه قاچاق محصولات، همچنان قاچاقچیان فعالند اما راه چاره ای هم برای موسسات خانگی وجود ندارد.

Likesمدیر موسسه هنرهای تصویری سوره: افزایش قیمت محصولات خانگی به ریزش مخاطب به خصوص در شهرستانها منجر خواهد شد(1)Dislikesمدیر موسسه هنرهای تصویری سوره: افزایش قیمت محصولات خانگی به ریزش مخاطب به خصوص در شهرستانها منجر خواهد شد(0)
image_print
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما