کدخبر : 1962
چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
فاقددیدگاه

عرضه فیلمی از پرستویی با تیراژی رویایی(!!!) در شبکه خانگی!+عکس

یکی از آخرین آثار سینمایی پرویز پرستویی که خود تهیه کنندگی اش را برعهده داشته است با تیراژی بیشتر از ده برابر تعداد مخاطبان اکران آن به شبکه خانگی آمده است.

نمایش خانگی: فیلم «دو»سهیلا گلستانی که از حضور پرویز پرستویی در نقش اصلی سود می برد به تازگی از طریق موسسه سینما۲۴ با پخش هنراول به شبکه خانگی عرضه شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» فیلم «دو» از جمله آثار هنروتجربه ای سالهای اخیر سینمای ایران است که تهیه کنندگی آن را هم پرویز پرستویی خودش برعهده داشت اما فیلم نه به هنگام رونمایی در جشنواره فجر و نه به هنگام اکران توجهی را برنینگیخت.

مهتاب نصیرپور و مهرانه مهین ترابی دیگر بازیگران شناخته شده «دو» هستند ضمن اینکه محمدعلی سجادی کارگردان جنایی ساز سینمای ایران هم در این فیلم نقش کوتاهی را ایفا کرده است.

نسخه خانگی «دو» با تیراژ ۵۰ هزار نسخه ای به شبکه خانگی عرضه شده است که تیراژیست مناسب آثار ویدیویی و تله‌فیلمها و برای آثار سینمایی که برخی اوقات تیراژشان تا یک میلیون نسخه هم میرسد تیراژ مناسبی به شمار نمی‌رود.

این تیراژ پایین بیش از همه ناشی از شکست فیلم در اکران است؛ مطابق با اطلاعات ارائه شده در جدول اکران «هنروتجربه» فیلم «دو» حین نمایش عمومی فقط حدود ۱۶ میلیون تومان فروش (!!!) و کمتر از ۳ هزار نفر مخاطب داشته!!!

برای فیلمی با کمتر از ۳ هزارمخاطب آیا تیراژ ۵۰ هزار نسخه‌ای رویایی نیست؟

دو

دو

Likesعرضه فیلمی از پرستویی با تیراژی رویایی(!!!) در شبکه خانگی!+عکس(0)Dislikesعرضه فیلمی از پرستویی با تیراژی رویایی(!!!) در شبکه خانگی!+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما