کدخبر : 2533
دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
فاقددیدگاه

طفره مدیران سیما از پاسخگویی درباره واگذاری میلیاردی «کلاه قرمزی۹۶» به شبکه خانگی

انتشار خبر عرضه «کلاه قرمزی96» در شبکه خانگی در حالیکه مجوز عرضه آن هم صادر نشده پرسشهای زیادی را متوجه مدیران سیما میکند.

نمایش خانگی/مسعود احمدی: صبح امروز خبری مبنی بر عرضه «کلاه قرمزی۹۶» درشبکه نمایش خانگی در تابستان سال جاری توسط موسسه تصویر گستر پاسارگاد انتشار یافت.

در همان ساعات ابتدایی انتشار این خبر در تماس با یک منبع آگاه در ارشاد از عدم صدور مجوز برای عرضه خانگی «کلاه قرمزی۹۶» خبر دادیم.(اینجا را بخوانید)

تغییر مدیوم پخش این سریال که مالک اصلی آن تلویزیون است، سوالاتی نظیر اینکه آیا مدیران شبکه دوم سیما رایت «کلاه قرمزی» را به سازندگان این اثر واگذار کردند شکل داد. سوالاتی که مستقیما به مدیران شبکه دوم که همواره سریال از این شبکه روی آنتن میرفته مربوط میشود.

تماس های خبرنگار «نمایش خانگی» با مدیران ارشد شبکه دوم سیما جهت رسیدن به صحت و سقم این خبر نتیجه خاصی در پی نداشت و به عبارت دیگر انگار فعلا مدیران مذکور تمایلی به صحبت در این ارتباط ندارند و به نوعی از زیر پاسخ به سوالات طفره می روند.

ماجرا چیست؟ آیا عرضه خانگی «کلاه قرمزی۹۶» که برخی کانالهای تگرامی از جابجایی رقمی میلیاردی برای این عرضه خبر داده اند، با هماهنگی مدیران شبکه دوم سیما بوده است؟

باید منتظر روزهای آینده ماند و موضع گیری رسمی آنها را دید…

Likesطفره مدیران سیما از پاسخگویی درباره واگذاری میلیاردی «کلاه قرمزی۹۶» به شبکه خانگی(0)Dislikesطفره مدیران سیما از پاسخگویی درباره واگذاری میلیاردی «کلاه قرمزی۹۶» به شبکه خانگی(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code