کدخبر : 4123
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
فاقددیدگاه

ضرب شست ۵ ویدیورسانه مطرح به یک خودسری⇐استقبال مخاطبان از عدم افزایش قیمت در عرضه نسخه بدون سانسور «نهنگ۲» و «۳۱۶»

نمایش خانگی: در هفته هایی که تصویردنیای‌هنر به صورت کاملا خودسرانه و بدون هماهنگی با دیگر ویدیورسانه های فعال شبکه خانگی اقدام به افزایش قیمت هزار تومانی و عرضه محصولاتش با ۶ هزارتومان کرده است، پنج ویدیورسانه مطرح کشور با ارائه محصولات خود با همان قیمت سابق، پاسخی جانانه به این ویدیورسانه دادند.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» در هفته اخیر دو فیلم «نهنگ عنبر۲» و «۳۱۶» به شبکه خانگی ارائه شد که هر دو با قیمت ۵ هزار تومان به مخاطبان عرضه شد.

کمدی «نهنگ عنبر۲» با همراهی موسسات تصویرگسترپاسارگاد و گلرنگ‌رسانه با پخش موسسه هنرنمای پارسیان به شبکه خانگی عرضه شد؛ این سه شرکت مطرح شبکه خانگی که پیشتر هم با خودسری تصویردنیای هنر در افزایش قیمت مخالفت کرده بودند نسخه اصلی و بدون سانسور «نهنگ۲» را با همان قیمت سابق در سراسر کشور توزیع کردند تا واکنشی نشان دهند به خودسریهای آن شرکت.

فیلم «۳۱۶» نیز از طریق ویدیورسانه فیلمسازان با پخش هنراول با قیمت ۵ هزار تومان به شبکه خانگی آمد تا مشخص شود برای این دو شرکت هم احترام به بدنه صنف و البته مخاطبان خانگی است که اهمیت دارد.

جالب است که اقبال مخاطبان به «نهنگ۲» در شبکه خانگی که با همان قیمت ۵ هزار تومانی عرضه شده حائز توجه بوده و این فیلم به خصوص در شهرستانها با توجه روبرو شده است. از آن سو فیلم «۳۱۶» با اینکه محصولی تجربه گراست هم فروشش نسبتا خوب بوده است.

 

Likesضرب شست ۵ ویدیورسانه مطرح به یک خودسری⇐استقبال مخاطبان از عدم افزایش قیمت در عرضه نسخه بدون سانسور «نهنگ۲» و «۳۱۶»(0)Dislikesضرب شست ۵ ویدیورسانه مطرح به یک خودسری⇐استقبال مخاطبان از عدم افزایش قیمت در عرضه نسخه بدون سانسور «نهنگ۲» و «۳۱۶»(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما