کدخبر : 1412
پنج شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۳۹
فاقددیدگاه

«شهرزاد۲» در آستانه عیدفطر۹۶ می‌آید

گروه تولید فصل دوم «شهرزاد» در تلاشند تا اولین قسمت این فصل را از ابتدای تابستان و احتمالا در آستانه عیدفطر به شبکه خانگی عرضه کنند.

نمایش خانگی: هرچند پیش از حاشیه های شکل گرفته بر سر بازداشت تهیه کننده «شهرزاد» صحبت از نوروز۹۶ به عنوان زمان پخش اولین قسمت «شهرزاد۲» بود اما توقف فیلمبرداری بعد از بازداشت تهیه کننده موجب شد که در عرضه فصل دوم این سریال هم وقفه ای پیش آید.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» با این حال بعد از آزادی تهیه کننده و ادامه فیلمبرداری سریال شرایطی پیش آمده که نهایتا تا از اوایل تابستان و احتمالا در آستانه عیدفطر۹۶ نخستین قسمت «شهرزاد۲» به شبکه خانگی بیاید.

فیلمبرداری «شهرزاد ۲» این روزها با حضور بازیگران اصلی در لوکیشن های مختلفش از جمله خانه بزرگ آقا و شهرک شهید محلاتی ادامه دارد و طبق برنامه ریزی تمام بازیگران تا امروز جلوی دوربین رفته اند.

مصطفی زمانی، شهاب حسینی، ترانه علیدوستی و پرویز فلاحی پور از جمله بازیگران اصلی این مجموعه هستند که این روزها در لوکیشن شهرک شهید محلاتی مقابل دوربین می روند.

فیلمنامه سریال هم همچنان با حضور نغمه ثمینی در حال نگارش است و گروه در تلاشند تا وقفه به وجود آمده در تولید را جبران کنند.

در کنار برخی بازیگران فصل اول از جمله شهاب حسینی، پرویز فلاحی پور، مهدی سلطانی فر، ترانه علیدوستی، مصطفی زمانی و پریناز ایزدیار و… بازیگران چهره دیگری نیز به این مجموعه اضافه شده اند که از آن جمله می توان به رضا کیانیان، آتنه فقیه نصیری، امیر جعفری، رویا نونهالی و… اشاره کرد.

Likes«شهرزاد۲» در آستانه عیدفطر۹۶ می‌آید(1)Dislikes«شهرزاد۲» در آستانه عیدفطر۹۶ می‌آید(0)
image_print
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما