سریال “رحیل” آماده پخش شد/یک سریال ماجراجویانه با چند نسل بازیگر

سریال رحیل
سریال رحیل

نمایش خانگی/پیمان مقیمی: فصل اول سریال تاریخی-ماجراجویانه “رحیل” به زودی روی آنتن می‌رود.

 

سریال “رحیل” با طراحی و تهیه‌کنندگی رامین عباسی زاده با چند گروه مختلف کارگردانی تولید شده است. مسعود آب‌پرور ازجمله کارگردانان این مجموعه تلویزیونی است.

 

فیلمبرداری این سریال نزدیک به شش ماه پیش کلید خورد و چند گروه به‌طور مداوم در حال ضبط و فیلمبرداری این کار بوده‌اند؛ همه گروه‌های تولید به طور مستقیم زیر نظر یک اتاق فکر به مدیریت رامین عباسی زاده-طراح و تهیه کننده سریال- به کار پرداخته‌اند تا حاصل کار یکدست گردد.

سریال رحیل
سریال رحیل

سریال تلویزیونی “رحیل” روایتی دارد حادثه‌ای-عاشقانه در دل تاریخ معاصر. داستان در پایان قاجاریه و ابتدای روی کار آمدن حکومت پهلوی اتفاق می‌افتد؛ بازگشت “محا” از سفر کربلا همراه میشود با آگاهی”اصلان” پسر صحاف باشی دربار از دسیسه ها و توطئه هایی که سرنوشت او و محا را، تبدیل به یک منظومه بی پایان میکند…

سریال رحیل
سریال رحیل

نگارش فیلمنامه این سریال با طراحی رامین عباسی زاده و به نویسندگی فرهاد نقدعلی ، بیشتر از دو سال به طول انجامیده و همزمان با تولید ، بازنگری و بازنویسی فیلمنامه ها ادامه داشته. تحقیقات نگارش فیلمنامه به شکل وسیعی انجام شده است تا روح تاریخی اثر با منابع مستند تطابق داشته باشد.

 

حمیدرضا آذرنگ، ثریا قاسمی، اندیشه فولادوند، نسیم ادبی، هومن برق‌نورد، کاظم هژیرآزاد، ریحانه رضی، علی عباسی‌زاده، مریم کاویانی، معصومه عربی، ابتسام بغلانی، غزاله اکرمی، محسن امیری، ستاره دهقانی، هانیه غلامی، مهرداد نیکنام، محسن نقیبیان، شاهو رستمی، فتح‌الله طاهری و زنده یاد حسام محمودی ازجمله بازیگران این سریال هستند.

سریال رحیل
سریال رحیل

این سریال در دو فصل بیست قسمتی تولید شده و فصل اول آن به زودی از شبکه سوم سیما روی آنتن خواهد رفت.

 

رامین عباسی‌زاده تهیه‌کننده “رحیل” پیش از این تهیه‌کننده سریال هایی مخاطب‌پسند همچون او یک فرشته بود، شمس العماره، انقلاب زیبا، سقوط یک فرشته، پلیس جوان، پریدخت، احضار و…، در ژانرهای مختلف بوده است.

سریال رحیل
سریال رحیل

شعار رحیل چنین است: قصه ها را مینویسند ولی تاریخ را زندگی میکنند…

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید