کدخبر : 4611
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۸
فاقددیدگاه

رقابت نفس‌گیر «یانگوم» با «شهرزاد» در شبکه خانگی

این روزها در شبکه خانگی رقابتی نفسگیر میان سریال «شهرزاد3» با سریال «سایمدانگ» با بازی یانگوم رخ داده است.

نمایش خانگی: همزمانی تقریبی عرضه فصل سوم «شهرزاد» با سریال «سایمدانگ» با بازی «یانگوم» رقابتی نفس‌گیر را میان این دو در شبکه خانگی شکل داده است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» هرچند «شهرزاد» در فصل دوم به اندازه فصل اول گرم نبود و نتوانست اوج خود را تجدید کند اما همچنان خاطرات خوش مخاطبان از فصل اول است که باعث شده «شهرزاد۳» که از طریق تصویرگسترپاسارگاد عرضه میشود، هم مورد توجه قرار گیرد.

از آن سو سریال تاریخی-عاشقانه «سایمدانگ» که با ایفای نقش «لی یونگ آئه» یا همان «یانگوم» در دو پرسوناژ متفاوت به شبکه خانگی عرضه شده در همین قسمتهای ابتدایی مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

موسسه «هنراول» هر قسمت از «سایمدانگ» را در دو قسمت ۶۰ دقیقه ای با کیفیت تصویری بالا به مخاطبان ارائه میدهد و این کیفیت تصویری بالا در کنار حضور دوبلورهای حرفه ای و از جمله مینو غزنوی در بطن کار باعث شده در روزهای رخوت رسانه ملی، مخاطبان از «سایمدانگ» به عنوان تفریحی مناسب برای اوقات فراغت استفاده کنند.

تا اینجای کار «سایمدانگ» شانه به شانه «شهرزاد۳» پیش آمده است اما آیا در نهایت «سایمدانگ» خواهد توانست بر «شهرزاد» غلبه کرده و عنوان پرفروشترین سریال خانگی سال ۹۷ را به خود اختصاص دهد؟ یا آن که در آینده نزدیک اتفاقات تازه تری رخ خواهد داد و مثلا عرضه قطعه ای تازه از محسن چاووشی برای «شهرزاد۳» شرایط را تغییر خواهد داد؟

Likesرقابت نفس‌گیر «یانگوم» با «شهرزاد» در شبکه خانگی(2)Dislikesرقابت نفس‌گیر «یانگوم» با «شهرزاد» در شبکه خانگی(0)
امتیاز:
(2) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما