کدخبر : 258
شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۶
فاقددیدگاه

«دختر» میرکریمی با کارت‌پول ۵هزارتومانی در شبکه خانگی+عکس

فیلم «دختر» رضا میرکریمی با یک کارت پول 5 هزار تومانی به عنوان جایزه توسط موسسه هنرهای تصویری سوره وابسته به حوزه هنری به شبکه خانگی عرضه شده است.

نمایش خانگی: «دختر» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سیدرضا میرکریمی توسط در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

به گزارش نمایش خانگی موسسه هنرهای تصویری سوره وابسته به حوزه هنری پخش این فیلم را در شبکه نمایش خانگی برعهده داشته است.

این شرکت برای آن که جاذبه بیشتری را برای مخاطبان جهت خرید این فیلم ایجاد کند یک کارت پول ۵ هزارتومانی هم به عنوان جایزه برای خریداران این فیلم قرار داده است.

این کارت پول فقط قابل استفاده از سورتمه تهران واقع در ارتفاعات توچال است؛ حداقل ورودی استفاده از سورتمه توچال برای هر نفر ۲۰ هزار تومان است که با استفاده از این کارت لااقل باید ۱۵ هزار تومان دیگر از جیب بدهید تا بتوانید از سورتمه استفاده کنید!!!

فرهاد اصلانی، مریلا زارعی، ماهور الوند، شاهرخ فروتنیان ، مسعود سخایی، نیوشا مدبر، هدایت هاشمی وقربان نجفی بازیگران «دختر» هستند.

«دختر» فیلمی کم دیالوگ است که داستان پدری به نام احمد عزیزی را روایت می کند که با همسر و دو دخترش، ستاره و سمیرا، در آبادان زندگی می کند. احمد، در پالایشگاه آبادان مسئولیت دارد و روی دخترانش، به ویژه دختر کوچک، یعنی ستاره بسیار حساس است و سفر ناگهانی دختر به تهران است که اسباب ناراحتی پدر را شکل می دهد…

دختر

دختر

Likes«دختر» میرکریمی با کارت‌پول ۵هزارتومانی در شبکه خانگی+عکس(0)Dislikes«دختر» میرکریمی با کارت‌پول ۵هزارتومانی در شبکه خانگی+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
https://www.namayeshkhanegi.ir/?p=258
مطالب مرتبط
دیدگاه شما