کدخبر : 6530
دوشنبه 6 می 2019 - 17:05
2 دیدگاه

حوزه هنری یک بار برای همیشه به این سوالات پاسخ دهد⇐موسسه هنرهای تصویری سوره متعلق به حوزه است یا کاملا خصوصی است؟؟/اگر این موسسه، خصوصی است چرا با برند حوزه کار میکند؟؟/اگر این موسسه برای حوزه است چرا برای خرید کمدیهای مسأله‌دار، بریز و بپاش میکند و شریک تولید سریال پرهزینه و مجهول المنابع «دل» میشود؟/آیا روسای حوزه رعایت نام پدربزرگ مدیر سوره را میکنند؟؟/نکند خدای نکرده برند حوزه مجالی شود برای ورود پولهای بی‌مسئولیت به شبکه خانگی!!؟؟

نمایش خانگی: در سالهای اخیر بارها و بارها با این پرسش مخاطبان شبکه خانگی روبرو بوده ایم که آیا موسسه هنرهای تصویری سوره که به نام حوزه هنری شناخته میشود واقعا متعلق به حوزه است یا نه؟؟

سعید خندق آبادی مدیرعامل موسسه هنرهای تصویری سوره همواره سعی کرده بر خودگردانی این موسسه تأکید کند و از عدم اتصال به حوزه بگوید ولی این ادعاها هم فقط حجم پرسشها را بیشتر کرده و زمانش است که مدیران حوزه در این باره روشنگری کاملی کنند.

مدیران حوزه بگویند اگر میان موسسه تحت مدیریت خندق آبادی و حوزه ارتباطی نیست چرا این موسسه با برند “سوره” که متعلق به حوزه است کار میکند و مثلا با نام “ویدیو خندق” فعالیت نمیکند؟؟

موسسه هنرهای تصویری سوره به مدیریت خندق آبادی در سالهای اخیر سعی زیادی کرده که با ارقام هنگفت رایت آثاری مسأله دار از “گشت ارشاد” تا همین “رحمان۱۴۰۰” را مال خود کند!

خندق آبادی در ماههای اخیر شریک تولید سریال پرهزینه “دل” هم شده و پرسشهایی درباره شراکتش در یک موسسه ویدیوی درخواستی پربیلبورد(!) مطرح شده؟؟

اگر موسسه سوره برای حوزه است در دوران رکود اقتصادی حوزه پول این بریز و بپاشها از کجا آمده؟؟

اگر سوره برای حوزه است چرا رایت برخی فیلمهایی که مورد تأیید حوزه نبوده اند توسط این موسسه خریداری شده اند!؟؟

اگر هم ماجرا بر سر خودگردانی و سودآور بودن فعالیتهای موسسه سوره است باید این سوال را از مدیران حوزه پرسید که عایدی شان از این خودگردانی چقدر بوده که چشمشان را بر کیفیت فعالیت این موسسه بسته اند؟؟

بماند که در روزگار کاهش شدید فروش فیزیکی محصولات خانگی اینکه موسسه ای پربریز و بپاش به خودگردانی برسد خود محل مداقه است.

وقتی موسسه سوره  خودش حتی یک سیستم پخش مویرگی ندارد و تازه هزینه ای هم میدهد بابت پخش فیزیکی محصولاتی که با کلی هزینه رایتشان خریداری شده واقعا چگونه امکان سودآوری وجود دارد؟؟

به جز این دیدارهایی که خندق آبادی با سرمایه گذارانی نورس نظیر س.خ.ع یا م.ه.ر داشته در کجای معادلات حوزه ای قرار میگیرد که همواره با پرهیز از ارتباط با سرمایه های بی مسئولیت کار کرده؟؟

نکند نسبت خانوادگی سعید خندق آبادی با یکی از وعاظ دوران پهلوی است که عاملی شده تا حتی مدیران حوزه هم نتوانند به روشنی تکلیف موسسه سوره را مشخص کنند؟؟

 

Likesحوزه هنری یک بار برای همیشه به این سوالات پاسخ دهد⇐موسسه هنرهای تصویری سوره متعلق به حوزه است یا کاملا خصوصی است؟؟/اگر این موسسه، خصوصی است چرا با برند حوزه کار میکند؟؟/اگر این موسسه برای حوزه است چرا برای خرید کمدیهای مسأله‌دار، بریز و بپاش میکند و شریک تولید سریال پرهزینه و مجهول المنابع «دل» میشود؟/آیا روسای حوزه رعایت نام پدربزرگ مدیر سوره را میکنند؟؟/نکند خدای نکرده برند حوزه مجالی شود برای ورود پولهای بی‌مسئولیت به شبکه خانگی!!؟؟(0)Dislikesحوزه هنری یک بار برای همیشه به این سوالات پاسخ دهد⇐موسسه هنرهای تصویری سوره متعلق به حوزه است یا کاملا خصوصی است؟؟/اگر این موسسه، خصوصی است چرا با برند حوزه کار میکند؟؟/اگر این موسسه برای حوزه است چرا برای خرید کمدیهای مسأله‌دار، بریز و بپاش میکند و شریک تولید سریال پرهزینه و مجهول المنابع «دل» میشود؟/آیا روسای حوزه رعایت نام پدربزرگ مدیر سوره را میکنند؟؟/نکند خدای نکرده برند حوزه مجالی شود برای ورود پولهای بی‌مسئولیت به شبکه خانگی!!؟؟(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
ادامه افعال تخیلی در “جزیره۱۳”!+عکس
واکنش سازندگان “مارال” به ساترا: آیا صدور بیانیه همزمان با صدور مجوز پخش برای سریال‌ها امری بدیهی و متداول است؟ یا استثنائاً برای سریال “جیران” استثناء قائل شده؟/ وقتی آیفیک و هفت نفر از تهیه‌کنندگان سرشناس سینما و ازجمله تخت کشیان و چگینی، حکم به نفع “مارال” داده‌اند چرا نقض مالکیت فکری را “ادعا” می‌پندارید؟/مگر نه اینکه در ساترا واحدی با نام نظارت و پایش و حمایت حقوق مالکیت فکری برقرار گردیده، پس چرا ماجرای کپی‌برداری از “مارال”، را به طور جدی در این واحد پیگیری نمی‌کنید؟/ منظور شما از حکم قضایی چیست؟ یعنی رأی داوری صادره از هیئت داوران (آیفیک) و تایید شده در دادگاه عمومی صدر را ندیده‌اید؟/توسعه زیست بوم فرهنگی با سریال سرقتی، مانند ساخت مسجد در زمین غصبی نیست؟؟/با صدور اجرائیه دادگاه، حق صدور مجوز پخش “جیران” قبل از حذف شباهت‌ها با “مارال” را ندارید!/ ممانعت از تحقق کامل سرقت ادبی و نقض حقوق مالکیت فکری اولین آزمون جدی شما در این حوزه است!
قتل جوان اول داستان در راه ترکیه در “خسوف۱۴”+عکس
روایت تفصیلی مهرداد غفارزاده و وکیلش از اختلافات “مارال” و “جیران”↵فرهاد توحیدی طرح من را با هفت قسمت “جیران” مقایسه کرده و در آخر نوشت آن‌قدر این دو شبیه هم هستند که باید یکی از آنها ساخته شود!/سعید رجبی‌فروتن وقتی طرح مرا خواند گفت فاجعه رخ داده!!/آیفیک اقدام “جیران”سازان در خصوص ساخت سریالی با مضمون طرح سریال «…مارال» را برخلاف عرف فیلمسازی کشور و شئون حرفه‌ای تهیه‌کنندگی دانست!/بهمن حبشی رای آیفیک را نپذیرفت در حالی که عرف می‌گوید وقتی حقی در حال ضایع شدن است بهتر است رای صنف را بپذیری!/بعد از آیفیک، دستگاه قضا هم به نفع “…مارال” رای داد ولی باز هم ارشاد زیر بار تعلیق “جیران” نرفت!/بهمن حبشی به‌جای اجرای حکم قضایی، خواستار تعلیق “…مارال” شد!!/حبشی گفت  “جیران” دو میلیارد هزینه کرده و نمی‌شود این بودجه را نادیده گرفت!/سوال اینجاست که اگر ارشاد در همان زمان حکم قضایی را اجرا می‌کرد، خسارت چند برابر می‌شد؟/ما رای دادگاه داوری را داریم که لازم‌الاجراست و ساترا هم متولی این اجرا است!/ وقتی گفته شده شباهت‌های “جیران” با “مارال” باید دربیاید پس ساترا تکلیف دارد!/برای اتمام حجت به ساترا نامه زدیم و گفتیم اگر سریال پخش شود و شباهت وجود داشته باشد، شکایت کیفری می کنیم!!/اگر به کاری که سرقت ادبی دارد، مجوز بدهند شریک یا معاون جرم هستند و شکایت ما از همه عوامل موثر که باعث تکمیل عنصر مادی این جرم شدند خواهد بود!
چرا “جیران” عرضه نشد؟ پای شکایت غفارزاده در میان است؟
نظرات بازدید کنندگان
 1. واقعا این همه پولو از کجا اورده ایشون؟؟
  حوزه که حقوق پرسنلشو هم با تاخیر میده

  Likes(1)Dislikes(0)
 2. خود من بابت یک کار با حوزه از شهریور۹۶ هنوز طلب دارم
  حوزه اگه پول داره پول ما رو بده
  بعیده این بابا هم پولاش از سمت حوزه باشه

  Likes(1)Dislikes(0)
دیدگاه شما

*

code