کدخبر : 1026
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۶
فاقددیدگاه

حضور گلرنگ رسانه با دو فیلم در شبکه خانگی+عکس

موسسه گلرنگ رسانه با عرضه همزمان دو فیلم «بازگشت لوک خوش شانس» و «زندگی با نور پایین» حضوری فعال در شبکه خانگی داشته است.

نمایش خانگی: فیلمهای «بازگشت لوک خوش شانس» به کارگردانی مجید کاشی فروشان و «زندگی با نور پایین» به کارگردانی امیرحسین احدی از طریق موسسه گلرنگ رسانه به شبکه خانگی عرضه شدند.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی»، فیلم «بازگشت لوک خوش شانس» درونمایه ای کمدی دارد و به غیر از «آقا رشید»(قدرت الله ایزدی) کمدین مطرح اصفهانی، بازیگرانی نظیر فتحعلی اویسی و سیاوش خیرابی در آن ایفای نقش می کنند. علی اکبر بکتاشیان تهیه «بازگشت لوک…» را برعهده داشته است.

«زندگی با نور پایین» یک ملودرام است درباره زن جوانیست که سعی دارد به هر قیمتی که شده زندگیش را حفظ کند و در این بین پدرش هم کنار او قرار می گیرد. غلامحسین لطفی بازیگر قدیمی سینمای ایران علاوه بر ایفای نقش در این فیلم در قامت مشاور کارگردان هم حضور داشته است.

نگین معتضدی، طوفان مهردادیان، مرتضی نجفی، فرشید قلی پور، کیوان حبیبی، لسان اسلامی، آذر متفکر و سیما پورسید دیگر بازیگران «زندگی با نور پایین» هستند. محسن آقالر تهیه کننده «زندگی…» بوده است.

بازگشت لوک خوش شانس

بازگشت لوک خوش شانس

زندگی با نور پایین

زندگی با نور پایین

Likesحضور گلرنگ رسانه با دو فیلم در شبکه خانگی+عکس(2)Dislikesحضور گلرنگ رسانه با دو فیلم در شبکه خانگی+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(2) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما