کدخبر : 3132
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
فاقددیدگاه

حسین هدایتی با سپردن وثیقه ۲۰۰میلیاردی آزاد شد⇐آیا تولید «ماه تی تی» از سر گرفته خواهد شد؟

نمایش خانگی: حسین هدایتی سرمایه گذاری که حین درگیری در تولید سریال «ماه تی تی» بازداشت شده بود به تازگی با تودیع وثیقه ۲۰۰ میلیارد تومانی آزاد شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» داریوش علیخانی وکیل مدافع حسین هدایتی با اعلام این خبر به «تسنیم» اظهار داشت: دستور آزادی حسین هدایتی صادر شده است.

وی درباره علت بازداشت هدایتی گفت: علت این بازداشت اختلاف حساب هدایتی با یکی از بانک‌هاست که هنوز سررسید بدهی هم فرا نرسیده است.

وکیل هدایتی در حالی از اعلام میزان وثیقه هدایتی خودداری کرد که برخی منابع وثیقه وی را ۲۰۰ میلیارد تومان اعلام کرده اند.

حسین هدایتی که در ماههای پیش از بازداشت و بعد از سرمایه گذاریهای کلانش در فوتبال به سمت هنر آمده و در روی صحنه رفتن برخی نمایشها مانند «مثل ماه برای آسمان» به کارگردانی کوروش زارعی با بازی ایوب آقاخانی و نمایشی دیگر به نام «دورهمی زنان شکسپیر» به کارگردانی بهاره رهنما، به عنوان سرمایه گذار حضور داشت با کنار مهران برومند قرار گرفتن سرمایه اولیه تولید سریال فانتزی «ماه تی تی» را هم تأمین کرده بود.

با این حال با بازداشت وی تولید «ماه تی تی»داوود میرباقری معلق شد و حتی برخی بازیگران مانند پیمان معادی درباره استفاده از گریم این سریال برای کارهای دیگر سخن گفتند.

حالا باید منتظر ماند و دید با آزادی هدایتی تولید «ماه تی تی» روی غلتک خواهد افتاد؟

Likesحسین هدایتی با سپردن وثیقه ۲۰۰میلیاردی آزاد شد⇐آیا تولید «ماه تی تی» از سر گرفته خواهد شد؟(0)Dislikesحسین هدایتی با سپردن وثیقه ۲۰۰میلیاردی آزاد شد⇐آیا تولید «ماه تی تی» از سر گرفته خواهد شد؟(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما