کدخبر : 1186
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۶:۵۴
فاقددیدگاه

توضیحات تهیه‎کننده «عاشقانه» درباره ممیزی دوگانه مهناز افشار در قسمت دوم سریال

مهدی گلستانه تهیه کننده سریال «عاشقانه» درباره ممیزی دوگانه موهای مهناز افشار در قسمت دوم این سریال طرف پرسش «نمایش خانگی» قرار گرفت.

نمایش خانگی: ممیزی دوگانه موهای کاراکتر مهناز افشار در قسمت دوم «عاشقانه» اسباب پرسش بسیاری از مخاطبان را موجب شده است.(اینجا را بخوانید)

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» در بخش ابتدایی قسمت دوم این سریال و در فاصله ای کمتر از یک دقیقه یک بار موهای مهناز افشار را بیرون می بینیم و باری دیگر کاور شده با خطی مشکی! از آن سو در بخش انتهایی سریال هم ابدا ممیزی درباره موهای وی صورت نگرفته است.

برای آگاهی از دلیل این امر به سراغ مهدی گلستانه تهیه کننده «عاشقانه» رفتیم. این تهیه کننده به «نمایش خانگی» گفت: در این باره هیچ نظری ندارم و ترجیح میدهم به پرسش ایجاد شده هم جواب ندهم!

گلستانه درباره اینکه چه کسی درباره این ممیزی دوگانه پاسخگو است اظهار داشت: طبیعی است که این پرسش به تهیه کننده سریال که من باشم ربط دارد ولی نمیخواهم درباره آن اظهارنظر کنم.

مهدی گلستانه که سابقه کارگردانی هم دارد و از نزدیک با سازوکار ممیزی آشنا بوده در چرایی این وضعیت بیان داشت: این مسأله موضوعی است محرمانه میان من و اداره نظارت و بناست که محرمانه هم بماند پس نباید درباره اش سخن بگویم.

 

Likesتوضیحات تهیه‎کننده «عاشقانه» درباره ممیزی دوگانه مهناز افشار در قسمت دوم سریال(0)Dislikesتوضیحات تهیه‎کننده «عاشقانه» درباره ممیزی دوگانه مهناز افشار در قسمت دوم سریال(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما