تهیه‌کننده «شهرزاد2» جدایی چاووشی از این سریال را تکذیب کرد+توضیحات درباره چرایی عدم ذکر نام چاووشی بر جلد سریال

محمد امامی در کنار محسن چاوشی و حسن فتحی

نمایش خانگی: در حالی که از قسمت هشتم نام محسن چاووشی به جای روی جلد «شهرزاد2» در پشت جلد آمد و عرضه قسمت نهم «شهرزاد2» نیز بدون حضور محسن چاوشی و با انتشار قطعه ای که سینا سرلک برای سریال خوانده بود صورت گرفت شائبه هایی ایجاد شده مبنی بر قطع همکاری این خواننده با سریال اما تهیه کننده سریال از امتداد همکاری سخن گفت.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» محمد امامی تهیه کننده سریال «شهرزاد» به «مهر» گفت: محسن چاوشی هم خواننده فصل اول «شهرزاد» بود و هم خواننده فصل دوم است و با این مجموعه قرارداد دارد اما به اقتضای کار و قسمت های مجموعه قطعاتی را تولید می کند.

وی ادامه داد: چاوشی و سینا سرلک تِرک هایی دارند که با هم خوانده اند و هر کدام هم به طور جداگانه و مستقل هم قطعاتی را اجرا کرده اند و حتی تِرکی که توسط سرلک برای قسمت نهم «شهرزاد» خوانده شده متعلق به ماه ها پیش است، بنابراین منافاتی در این همکاری نیست.

تهیه کننده سریال «شهرزاد» توضیح داد: این دو خواننده قطعات مستقلی دارند که به طور متناوب در سریال پخش می شود و حاشیه ای که ایجاد شده درست نیست چراکه محسن چاوشی هم اکنون هم در حال تولید قطعاتی برای قسمت های بعد است.

وی اضافه کرد: هیچ مشکلی در فضای همکاری بین سریال «شهرزاد» و آقای چاوشی وجود ندارد بلکه تِرک های بسیار جذابی از طرف وی در حال آماده شدن است. سریال در حال ساخت است و بسته به اقتضای قسمت ها و سکانس ها آهنگ ها خوانده می شود.

امامی همچنین درباره درج نشدن نام چاوشی روی جلد کاور قسمت نهم سریال «شهرزاد» که برخی شائبه ها را ایجاد کرد، یادآور شد: طراحی استاندارد کاور این است که نام خواننده در پشت جلد درج شود و تنها در قسمت هایی که خواننده به طور مستقل کلیپ یا قطعه ای را خوانده است نام وی هم روی جلد اول آورده می شود تا به نوعی برای مخاطب اطلاع رسانی شود.

وی در پایان بیان کرد: شاید پیش از این نام وی با یک اشتباه در قسمت های اول بوده است اما از این به بعد نام وی زمانی روی جلد اول کاور می‌آید که قطعه مستقلی را خوانده باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید