تهدید خواننده «شهرزاد» خطاب به چه کسانی است؟ چه ماجرایی بناست فاش شود؟

محسن چاوشی-سینا سرلک

نمایش خانگی: بعد از آن که از قسمت هشتم «شهرزاد2» نام محسن چاووشی از روی جلد مجموعه حذف شد و به ذکر نام در پشت جلد بسنده شد هرچند محمد امامی تهیه کننده «شهرزاد» این مسأله را روندی بدیهی دانست و از این گفت که صرفا زمانی که چاووشی قطعه مستقلی را بخواند نام وی روی جلد می آید(اینجا را بخوانید) اما برخی شایعات طرح شد درباره ایجاد اختلاف میان سینا سرلک با محسن چاووشی از یک سو و چاووشی با تهیه کنندگان «شهرزاد» از سوی دیگر.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» حالا سینا سرلک که به غیر از قطعات دوصدایی که به همراه چاوشی برای این مجموعه خوانده اخیرا یکی از قطعات مستقلش در مجموعه پخش شده است با ردّ شایعه اختلاف بدون نام بردن از چاوشی از این گفته با هیچ هنرمندی اختلاف ندارد.

سینا سرلک در صفحه اجتماعیش نوشت: هیچ اختلافی بین من و هیچ هنرمندی نبوده و نیست. مشکل از افرادی است که از روی بی اطلاعی  و بی منطقی شایعاتی را درست می کنند. موزیک «تنها امید زندگی» مربوط به 2 سال پیش هست که خود محمد امامی تهیه کننده سریال «شهرزاد» از من این کار و موزیک «برخیزم» را خریدند و هر کدام در زمان خودشان منتشر شد. طبق نظر جناب استاد فتحی، و هیچ دخالتی از سمت من در کار نبوده و نیست . اگر هم جایی اعتراض کردم دفاع از حقوق مادی و معنوی بوده  که حتی همان هم از طرف بعضی افراد رعایت نشد.

سرلک با اشاره به شانتاژ برخی به‌ظاهر دوستان افزود: کارهایی از طرف دوستان هنرمند و همکار من انجام شد که سکوت کردم و هرگز آنها را عمومی نکردم. ولی اگر فضای منفی که توسط همین به ظاهر دوستان پیش آمده، ادامه پیدا کند، حرف هایی خواهم زد  که آن وقت متوجه می شوند که اشکال اصلی کار از کجا و از چه کسانی است. من همیشه از حاشیه به دور هستم چون اعتقاد دارم وقتی فردی توانایی و ظرفیت  دارد، در نهایت کار و توانایی او دیده می شود. پس نیازی به حاشیه سازی ندارم. اما اگر ببینم افرادی حرمتها را حفظ نمی کنند، آن وقت من هم سکوتم را می شکنم  و آن وقت همه متوجه خواهند شد که ماجرای اصلی از چه قرار است.

به گزارش «نمایش خانگی» سرلک درحالی از به ظاهر دوستانی سخن گفته که سعی در ایجاد جوی منفی میان وی و چاووشی دارند که مشخص نیست روی سخن وی با کیست؟  آیا او از سخنان محمد امامی تهیه کننده سریال «شهرزاد» ناراحت است که گفته بود این محسن چاووشی است که خواننده فصل اول و دوم سریال است؟ یا روی سخن با اشخاصی دیگر است؟

تهدید سرلک درباره شکستن سکوت و افشای ماجرای اصلی خطاب به چه کسی است؟ او چه ماجرایی را میخواهد فاش کند؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید