کدخبر : 288
دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۳
فاقددیدگاه

تندیس زرین جشنواره یاس برای شرکت متبوع برگزارکننده جشنواره!

در روندی قابل پیش بینی شرکت متبوع موسسه رسانه های تصویری یکی از تندیسهای زرین افتتاحیه جشنواره یاس را از آن خود کرد.

نمایش خانگی: افتتاحیه جشنواره ویدیویی یاس در حالی در رامسر برگزار شد که مطابق با پیش بینی ها موسسه هنرنمای پارسیان برنده یکی از جوایز اصلی جشنواره شد.

به گزارش نمایش خانگی پیشتر و به هنگام اعلام نامزدهای بهترین ویدیورسانه-شرکت پخش هم پیش بینی شده بود که تعاملات کاری میان موسسه رسانه های تصویری به عنوان برگزارکننده جشنواره یاس و هنرنمای پارسیان به عنوان پخش کننده اغلب عناوین موسسه سبب ساز نگاه مثبت به این موسسه خواهد شد.

پیش بینی هم درست از آب درآمد و موسسه هنرنمای پارسیان تندیس یاس زرین و جایزه نقدی بهترین کیفیت لوح فشرده را از آن خود کرد؛ بدون اینکه اله مانهای برتری این شرکت در حیطه کیفیت لوح فشرده آشکار شود.

از آن سو تندیس یاس زرین و جایزه نقدی بهترین ویدئورسانه به موسسه “سینما ۲۴″(مجید محسني) تعلق گرفت و تندیس یاس زرین و جایزه نقدی بهترین موسسه پخش فیلم به “تصویر دنیای هنر”(جواد معماریان) اهدا شد که در این بین به نظر می رسد جایزه بهترین پخش به تصویردنیای هنر بخاطر گستردگی سیستم توزیعش بجا بوده باشد.

Likesتندیس زرین جشنواره یاس برای شرکت متبوع برگزارکننده جشنواره!(0)Dislikesتندیس زرین جشنواره یاس برای شرکت متبوع برگزارکننده جشنواره!(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
https://www.namayeshkhanegi.ir/?p=288
مطالب مرتبط
دیدگاه شما