کدخبر : 4485
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
فاقددیدگاه

تازه‌ترین توضیحات تهیه‌کننده درباره روند تولید فصل دوم «عاشقانه»

مهدی گلستانه تهیه کننده درباره روند تولید فصل دوم «عاشقانه» سخن گفته است.

نمایش خانگی: «عاشقانه» از جمله سریالهای ملودرام عرضه شده به شبکه خانگی بود که توانست مورد توجه مخاطبان قرار گیرد؛ داستان پردازی به‌روز همراه با گره افکنیهای به موقع و حضور پرسوناژهای همذات پندارانه از جمله علل موفقیت این سریال بود.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» آخرین قسمت «عاشقانه» مردادماه به شبکه خانگی آمد و از همان زمان و کمی قبلتر اخبار مختلفی درباره تولید فصل دوم این سریال وجود داشت.

مهدی گلستانه تهیه کننده اولیه سریال «عاشقانه» که البته از میانه به بعد جای خود را به هومن کبیری داد درباره ساخت فصل دوم «عاشقانه» به «مهر» اظهار کرد: اگر من به عنوان مالک مادی این سریال به همراه نویسندگان این اثر به عنوان مالکان معنوی آن به فیلمنامه درخوری برسیم، فصل دوم این سریال را تولید می کنیم زیرا توقع مخاطب در آن حوزه بالا رفته و ما نمی توانیم کار را دست پایین بگیریم.

پایان بندی سریال «عاشقانه» با معرفی کاراکتر «گیسو» به عنوان شخصیتی که مهره یک سازمان مافیایی است به پایان رسید؛ باید منتظر ماند و دید در صورت تولید فصل دوم آیا درگیری «گیسو» با سازمان مافیایی است که به تصویر کشیده خواهد شد؟

Likesتازه‌ترین توضیحات تهیه‌کننده درباره روند تولید فصل دوم «عاشقانه»(2)Dislikesتازه‌ترین توضیحات تهیه‌کننده درباره روند تولید فصل دوم «عاشقانه»(0)
امتیاز:
(2) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما