کدخبر : 1638
شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۸:۳۱
فاقددیدگاه

بعد از موفقیت «فِراری» در جشنواره⇐حالا رونمایی از «لامبورگینی»+عکس

بعد از رونمایی «فراری» علیرضا داوودنژاد در جشنواره اخیر فجر حالا فیلمی با نام «لامبورگینی» به شبکه خانگی آمده است.

نمایش خانگی: آخرین اثر سینمایی علیرضا داوودنژاد با عنوان «فراری» که از حضور محسن تنابنده و ترلان پروانه در نقشهای اصلی سود می برد از جمله آثار موردپسند هیأت داوران جشنواره ۳۵ فجر بود و البته در رشته های کارگردانی و بازیگر اصلی مرد هم برگزیده شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» حدودا دو ماه بعد از رونمایی «فراری» در جشنواره حالا فیلمی ویدیویی به نام «لامبورگینی» از طریق موسسه تصویردنیای هنر به شبکه خانگی آمده است.

«لامبورگینی» به کارگردانی محمد اسدنیا که درونمایه ای طنز دارد و از حضور علی صادقی و رضا شفیعی جم بازیگران فعال در آثار ویدیویی مفرح در نقشهای اصلی سود می برد اواخر سال گذشته در مسیر فیلمبرداری قرار گرفت و هفته اول نوروز هم فیلمبرداری آن به پایان رسید.

این فیلم از حضور فریبا نادرى، آرش میراحمدى، بهراد خرازى، فاطمه شکرى در نقشهای مکمل سود می برد.

محمد اسدنیا علاوه بر کارگردانی و تهیه کنندگی، منشی صحنه فیلمش هم بوده  و در آن ایفای نقش هم کرده است!!!

شعار تبلیغاتی این کمدی خانگی «به لامبورگینی احترام بگذارید» یادآور دیالوگی است که در مجموعه انیمیشن ژاپنی «سفرهای میتی کومان» محصول دهه هشتاد میلادی استودیوی کناک ژاپن مرتب می شنیدیم!

لامبورگینی

لامبورگینی

Likesبعد از موفقیت «فِراری» در جشنواره⇐حالا رونمایی از «لامبورگینی»+عکس(3)Dislikesبعد از موفقیت «فِراری» در جشنواره⇐حالا رونمایی از «لامبورگینی»+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(3) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما