کدخبر : 2059
پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
2 دیدگاه

با سرمایه‌گذاری آقازاده اصلاح‌طلب؟⇐محسن چاوشی برای روحانی خواند+موزیک

انتشار قطعه‌ای از محسن چاوشی در تقدیم به رییس دولت یازدهم همکاریهای این خواننده با سرمایه‌گذاری آقازاده عارف و بخصوص تولید آلبوم «امیر بی گزند» را به یاد می‌آورد.

نمایش خانگی: محسن چاوشی خواننده ای که به زودی و یک بار دیگر با سریال «شهرزاد» به میان مخاطبان می آید در آستانه انتخابات قطعه ای را در حمایت از حسن روحانی منتشر کرده است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی نمایش خانگی این قطعه «۲۰ هزار آرزو» نام دارد از غزلیات مولانا در «دیوان شمس» که با مطلع «ای همه خوبی تو را پس تو کرایی که را/ای گل در باغ ما پس تو کجایی کجا» آغاز میشود.

محسن چاوشی پیشتر با سرمایه گذاری حمیدرضا عارف آقازاده نماینده اصلاح طلب مجلس که فیلمی به نام «فصل نرگس» را هم تولید کرده، آلبوم «امیر بی گزند» را به بازار موسیقی ارائه داده بود؛ آلبومی که قطعه «متصل» آن که در میانه به «متصلست او/ معتدلست او/ شمع دلست او…» می‌رسید، بسیاری را به این گمانه انداخت که آیا این قطعه ای برای تبلیغ جهت حسن روحانی است؟ و جالب اینجا بود که در تبلیغات انتخاباتی روحانی هم از این بخش از قطعه کم استفاده نشد.

حالا و در آستانه انتخابات هم شنیدن قطعه تقدیمی چاوشی به حسن روحانی این گمانه را به ذهن میدارد که آیا قطعه جدید امتدادیست بر سرمایه گذاریهای آقازاده عارف برای چاوشی؟

برای شنیدن قطعه «۲ هزار آرزو» اینجا را کلیک کنید.

Likesبا سرمایه‌گذاری آقازاده اصلاح‌طلب؟⇐محسن چاوشی برای روحانی خواند+موزیک(0)Dislikesبا سرمایه‌گذاری آقازاده اصلاح‌طلب؟⇐محسن چاوشی برای روحانی خواند+موزیک(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. […] گزارش سینماروزان و به نقل از «نمایش خانگی» این قطعه «۲۰ هزار آرزو» نام دارد از غزلیات مولانا در […]

    Likes(0)Dislikes(0)
  2. بسیار وبلاگ خوبی دارید، لذت بردم، براتون آرزوی موفقیت و پیروزی دارم و
    امیدوارم همیشه سلامت و شاداب
    باشید.

    Likes(0)Dislikes(0)
دیدگاه شما