کدخبر : 5235
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
فاقددیدگاه

با اقبال مخاطبان کودک⇐«بالشها» به قسمت ششم رسید+عکس

نمایش خانگی: قسمت ششم سریال خانگی «بالشها»ی احمد درویشعلی پور از طریق موسسه «هنراول» به شبکه خانگی عرضه شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی»، سریال «بالشها» که جزو معدود محصولات ایرانی ژانر کودک شبکه خانگی بوده از ابتدای عرضه با اقبال مخاطبان کودک روبرو شده و آمار فروش بالایی داشته است.

سریال «بالشها» که به صورت عروسکی تولید شده است از حضور داریوش فرضیایی به عنوان هنرپیشه اصلی در کنار تعدادی عروسک که هر کدام یک بالش هستند سود می برد.

موزیکال بودن «بالشها» در کنار فضای داستانی شاد و سرخوشانه ای که برایش تدارک دیده شده آن را محصولی مطلوب مخاطبان کودک می کند.

در این مجموعه  ١٥شخصیت عروسکی در کنار شخصیت های دیگر، قصه ها را روایت می‌کنند؛ محوریت «بالشها» درباره بالشهایی است که از دیر خوابیدن و دیر بیدار شدن آدم ها به ستوه آمده اند و بر علیه آدم ها اعلان جنگ می‌کنند.

داریوش فرضیایی، ارژنگ امیر فضلی، امیر نوری، رامبد شکرابی، حدیث فولادوند، امیر محمد متقیان و ملیکا شریفی‌نیا به همراه بازیگران کودک ترنم کرمانیان، دینا غلامی و محمدرضا درویشعلی پور به همراه صداپیشگان مهرداد مصلحی، مینا گلپایگانی، علیرضا وارسته، سامان مظلومی، سامان فرشید نیا، ریحانه حسینی، عسل غروی و آرش خداکرمی در مجموعه نمایشی «بالش ها» همکاری داشته اند.

بالشها(قسمت ششم)

بالشها(قسمت ششم)

Likesبا اقبال مخاطبان کودک⇐«بالشها» به قسمت ششم رسید+عکس(0)Dislikesبا اقبال مخاطبان کودک⇐«بالشها» به قسمت ششم رسید+عکس(1)
image_print
امتیاز:
(0) (1)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما