کدخبر : 5038
سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
فاقددیدگاه

«بالشها»ی آوازه‌خوان با «عمو پورنگ» به سومین قسمت رسیدند+عکس

نمایش خانگی: قسمت سوم سریال رئال-عروسکی «بالشها»ی احمد درویشعلی‌پور از طریق موسسه هنراول به شبکه خانگی عرضه شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی»سریال «بالشها» که به صورت عروسکی تولید شده است از حضور داریوش فرضیایی به عنوان هنرپیشه اصلی در کنار تعدادی عروسک که هر کدام یک بالش هستند سود می برد.

موزیکال بودن «بالشها» در کنار فضای داستانی شاد و سرخوشانه ای که برایش تدارک دیده شده آن را محصولی مطلوب مخاطبان کودک می کند.

در این مجموعه  ١٥شخصیت عروسکی در کنار شخصیت های دیگر، قصه ها را روایت می‌کنند؛ محوریت «بالشها» درباره بالشهایی است که از دیر خوابیدن و دیر بیدار شدن آدم ها به ستوه آمده اند و بر علیه آدم ها اعلان جنگ می‌کنند.

داریوش فرضیایی، ارژنگ امیر فضلی، امیر نوری، رامبد شکرابی، حدیث فولادوند، امیر محمد متقیان و ملیکا شریفی نیا به همراه بازیگران کودک ترنم کرمانیان، دینا غلامی و محمدرضا درویشعلی پور به همراه صداپیشگان مهرداد مصلحی، مینا گلپایگانی، علیرضا وارسته، سامان مظلومی، سامان فرشید نیا، ریحانه حسینی، عسل غروی و آرش خداکرمی در مجموعه نمایشی «بالش ها» همکاری داشته اند.

بالشها(قسمت سوم)

بالشها(قسمت سوم)

Likes«بالشها»ی آوازه‌خوان با «عمو پورنگ» به سومین قسمت رسیدند+عکس(14)Dislikes«بالشها»ی آوازه‌خوان با «عمو پورنگ» به سومین قسمت رسیدند+عکس(4)
image_print
امتیاز:
(14) (4)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما