کدخبر : 2095
دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۸:۱۹
فاقددیدگاه

انتقاد حبیب اسماعیلی از قاچاق «گشت۲»⇐با این حرام‌خواری برخورد کنیم

حبیب اسماعیلی تهیه کننده و پخش کننده باسابقه سینمای ایران با انتقاد از قاچاق «گشت2» از لزوم برخورد با روند غیرقانونی قاچاق فیلمها گفت.

نمایش خانگی: در حالی که انتشار نسخه ای قاچاق از کمدی «گشت۲» اعتراضات سعید سهیلی و حمید فرخ نژاد تهیه کنندگان این فیلم را موجب شده(اینجا و اینجا را بخوانید) و در شرایطی که خانه سینما به عنوان تنها نهاد صنفی سینما همچنان در برابر این قاچاق واکنشی نشان نداده است حبیب اسماعیلی از تهیه کنندگان باسابقه سینما و مدیر موسسه پخش رسانه فیلمسازان به انتقاد از قاچاق فیلمهای سینمایی پرداخت که سرمایه فرهنگی را به تاراج می برند.

حبیب اسماعیلی بیان داشت: همه ميدانيم كه مردم شريف ما از حرام‌خواري بيزارند. مردم نجيب ما از راه حلال كسب درآمد مي‌كنند و به استثناي تعداد بسيار اندك كه حرفه‌شان قاچاق و دزدي مي‌باشد با دسترنج خود نان حلال به منزلشان مي‌برند و قطعاً مي‌دانند استفاده و ديدن فيلمهايي كه توسط افراد فرصت‌طلب كه سرمايه ديگران را تاراج و مبادرت به تكثير و پخش غيرقانوني مي‌كنند نوعي حرام خواري است.

اسماعیلی ادامه داد: وظيفه ماست در این باره اطلاع رساني کنیم و با اين شيوه غيراخلاقي برخورد نماييم  و با حمايت و ديدن فيلم  «گشت ۲» در سينماها و خريد نسخه هاي قانوني و استاندارد آن از توسعه شبكه هاي قاچاق جلوگيري نماييم.  سعيد سهيلي عزيز و همكاران گرامي «گشت ٢» خسته نباشيد. خداقوت.

Likesانتقاد حبیب اسماعیلی از قاچاق «گشت۲»⇐با این حرام‌خواری برخورد کنیم(0)Dislikesانتقاد حبیب اسماعیلی از قاچاق «گشت۲»⇐با این حرام‌خواری برخورد کنیم(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
حبیب اسماعیلی تهیه‌کننده باسابقه بیان کرد: مسیری که تلویزیون طی کرد و به دورانی رسید که واقعا سریال‌هایش دیدن ندارد، زنگ خطری برای رسانه‌های دیگر است!/پلتفرم‌ها در ابتدای فعالیت حساسیت‌های خوبی در زمینه تولید آثار جذاب و باکیفیت داشتند/پلتفرم‌ها در ماههای اخیر میزان حساسیت خود را کاهش داده‌اند!/شبکه نمایش خانگی با آسیب‌شناسی مسیر تلویزیون، عملکرد خود را بهبود بخشد!/حفظ استاندارد مضمونی و ساختاری باید اولویت اصلی شبکه خانگی باشد!/دستمزد بازیگران و عوامل در پلتفرم‌ها مدیریت شود!/افسارگسیختگی دستمزدها، در نهایت دامن خود پلتفرم‌ها را خواهد گرفت!
حبیب اسماعیلی تهیه‌کننده سینما مطرح کرد⇐ چرا انحصار و قدرت اکران آنلاین تنها براي دو پلتفرم نماوا و فيليمو است؟/چرا نبايد چندين پلتفرم آنلاین همزمان با هم توان رقابت داشته باشند؟/چرا هیچ نظارتی برای راستی‌آزمایی ميزان فروش فيلم‌ها در این سامانه‌ها وجود ندارد؟/چرا فیلمهایی که به امانت دست این سامانه‌هاست بلافاصله بعد از عرضه، قاچاق می‌شود؟
دیدگاه شما