کدخبر : 1144
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۶:۴۲
فاقددیدگاه

انتشار اولین تصویر از شهاب حسینی در «شهرزاد۲»⇔گرته‌برداری از «پدرخوانده» و آل پاچینو؟+عکس

انتشار اولین تصویر از شهاب حسینی در «شهرزاد2» و از آن سو خط داستانی این فصل شباهتهایی را تداعی میکند درباره گرته برداری از فصل سوم «پدرخوانده» و بازی آل پاچینو در نقش مایکل کورلئونه.

نمایش خانگی: در حالی که پریروز خبر دادیم محمد امامی تهیه کننده «شهرزاد» آزاد شده و با استقرار در یک هتل مشکلات را رفع و رجوع میکند(اینجا را بخوانید) همین دیروز خبر رسید فیلمبرداری فصل دوم «شهرزاد» از سر گرفته شده(اینجا را بخوانید) و حالا اولین تصویر از شهاب حسینی در فصل دوم هم منتشر شده است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» شهاب حسینی در فصل دوم این سریال جایگاه «بزرگ آقا» را گرفته و می بایست با مدیریت درست خویش اوضاع را بر مدار کند با این حال دسیسه های برخی از نزدیکان اوست که مشکل ساز می شود؛ از آن سو خاطراتی که از «شهرزاد» داشته هم او را رها نمی کند.

انتشار تصویر شهاب حسینی در «شهرزاد۲» را کنار خط داستانی این فصل که بگذاریم بیش از همه شباهتهایی که میان «قباد» با «مایکل کورلئونه» سری «پدرخوانده» و بخصوص قسمت سوم این سری عیان میشود. در آنجا هم مایکل بعد از پدر وارث جایگاه او میشود و البته که همین پدرخواندگی است که دردسرهای فراوانی را برایش رقم می زند.

آیا شهاب حسینی برای ایفای نقش «قباد» در «شهرزاد۲» از بازی «آل پاچینو» در قامت مایکل کورلئونه الهام گرفته است؟

شهاب حسینی در «شهرزاد2»

شهاب حسینی در «شهرزاد۲»

 

Likesانتشار اولین تصویر از شهاب حسینی در «شهرزاد۲»⇔گرته‌برداری از «پدرخوانده» و آل پاچینو؟+عکس(0)Dislikesانتشار اولین تصویر از شهاب حسینی در «شهرزاد۲»⇔گرته‌برداری از «پدرخوانده» و آل پاچینو؟+عکس(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما