امیر جعفری بیان کرد⇐فصل دوم «شهرزاد» را به‌طور کامل ندیدم/«هوم‌لند» و «24» هم در فصل دوم افت کردند/در فصل سوم اتفاقات جالب‌تری خواهید دید

شهرزاد-امیر جعفری-ستوان آپرویز

نمایش خانگی: امیر جعفری از جمله بازیگران تئاتری است که در این سالها کوشیده با تجربه گرایی دامنه ای متفاوت از نقشها و کاراکترها را خلق کند.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» امیر جعفری در فصل دوم «شهرزاد» در قالب «سروان آپرویز» ایفای نقش کرده بود.

امیر جعفری با اشاره به تعدد حضور بازیگران تئاتر در «شهرزاد» به «شرق» گفت: به نظرم بچه‌هایی که ریشه تئاتری داشتند در حقیقت کارهای متفاوت‌تری انجام می‌دهند، اساسا ذات تئاتر این است که دوست داری نقش‌های متفاوت را تجربه کنی.

این بازیگر در پاسخ به سوالی پیرامون درصد موفقیت سریال «شهرزاد» گفت: آن‌قدر درگیر کار بودم که متأسفانه فصل دوم سریال را کامل ندیدم اما از واکنش‌های مردم نسبت به سریال می‌شود حس کرد که «شهرزاد» جزء سریال‌های موفقی است که دیده شد، اما در مقام بازیگر اصولا عادت ندارم از کارهای خودم تعریف کنم.

جعفری با اشاره به انتقادات وارده به فصل دوم اظهار داشت:  تصور می‌کنم کمی مردم عجولی هستیم و معمولا صبر نمی‌کنیم. قطعا در فصل سوم سریال می‌بینید یک‌سری اتفاقاتی که در فصل دوم رخ داده، حتما هدفی داشته است. بنابراین کمی صبوری برای دیدن چنین سریال‌هایی لازم است. شاید مردم دوست دارند همه‌چیز در اوج تمام شود. در صورتی که در تمام دنیا هم می‌بینیم مثلا سریال «هوم لند» در فصل یک فوق‌العاده است و فصل دوم کمی افت می‌کند و بار دیگر فصل سوم اوج می‌گیرد، یا سریال «٢٤» همین ویژگی را دارد. اما قطعا اگر کمی صبوری به خرج دهیم می‌بینید که در فصل سوم اتفاقات جالب‌تری خواهیم دید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید