اعترافات «قباد» پیش روی «بزرگ آقا» در تئاتر شهر!!!

شهاب حسینی و علی نصیریان-شهرزاد

نمایش خانگی: هرچند علی نصیریان بازیگر کاراکتر «بزرگ آقا» در فصل دوم «شهرزاد» که بناست از 29 خردادماه به شبکه خانگی بیاید در کنار شهاب حضور ندارد اما علی نصیریان و شهاب حسینی به زودی در یک همکاری نمایشی در کنار هم ایفای نقش خواهند کرد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون که سه سال قبل اولین فیلم بلند خود در مقام کارگردان با عنوان «ساکن طبقه وسط» را با فیلمنامه ای از محمدهادی کریمی ساخت و البته که فیلم در یکی از بدترین موعدهای اکران، فروش خوبی داشت و توانست در میان ده فیلم پرفروش سال جای گیرد، تصمیم گرفته دومین کارگردانی تئاتر خود را هم تجربه کند.

به گزارش سینماروزان شهاب حسینی که پیشتر نمایش «ملاقات با بانوی سالخورده» را در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه برده بود تصمیم گرفته تا نمایشنامه ای با نام «اعتراف» را در سالن اصلی تئاترشهر اجرا کند؛ نمایشی که درباره اعترافات فرزند یک کشیش نزد خود اوست و علاوه بر شهاب علی نصیریان، مهدی بجستانی، پرویز بزرگی، نیما رئیسی، صالح میرزاآقایی، غزاله نظر، میثاق زارع، شهرام ابراهیمی، ایلیا نصراللهی، تنی آواکیان و عباس حسنی به عنوان بازیگر در این اثر حضور دارند.

علی نصیریان در «اعتراف» نقش کشیش را ایفا خواهد کرد و شهاب حسینی هم نقش فرزند او را.

شهاب حسینی پیش از این در نمایش هایی چون «کرگدن» فرهاد آییش در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر و «ملاقات» احمد ساعتچیان در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران به ایفای نقش پرداخته بود.

آخرین اثر عرضه شده از شهاب حسینی در شبکه خانگی «فروشنده» بود که در زمره آثار پرمخاطب این مدیوم بود. فیلم «امتحان نهایی» به کارگردانی عادل یراقی این روزها با بازی شهاب حسینی روی پرده است که او را در نقش آموزگاری تصویر میکند که درگیریهای فراوانی با فرزندخوانده اش دارد. شهاب یک فیلم دیگر با نام «برادرم خسرو» که در آن در نقش یک بیمار دوقطبی ظاهر شده را هم آماده اکران دارد. این دو فیلم در نیمه دوم سال به شبکه خانگی می آیند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید