کدخبر : 2754
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
فاقددیدگاه

از سخاوت عبدی در حالت نشئگی تا طعنه به احمدی‌نژاد در شبکه خانگی+عکس

اکبر عبدی با یک کمدی که اشاراتی دارد به ماجرای توزیع یارانه ها توسط محمود احمدی نژاد به شبکه خانگی آمد.

نمایش خانگی: اکبر عبدی بازیگر طناز سینما و تلویزیون اغلب سعی کرده فارغ از کیفیت آثار همواره حدی استاندارد از تواناییهای بازیگری خویش را در آثار مختلف اجرا کند.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» عبدی که در هفته های گذشته کمدی «چهار اصفهونی در بغداد» را در شبکه خانگی داشت که علیرغم کپی برداری از «اخراجیها» در زمره آثار پرمخاطب شبکه خانگی بود به تازگی با یک کمدی دیگر به نام «شاباش» به شبکه خانگی آمده است.

«شاباش» را حامد کلاهداری ساخته و فیلم از طریق موسسه هنراول با همراهی سینما۲۴ به شبکه خانگی عرضه شده است.

کامیبز دیرباز، سارا خوئینی ها، مرجانه گلچین و رضا رویگری از دیگر بازیگران «شاباش» هستند و در این فیلم اکبر عبدی در نقش یک پیرمرد خیاط ظاهر شده که پول پیش خانه اش را در یک مراسم عروسی شاباش میدهد.

البته شاباش دادن عبدی در حالت عادی نیست بلکه او بعد از صرف تعدادی قرص روانگردان دچار حالت نشئگی شده و مشغول رقص میشود و حین رقص است که همه دار و ندارش را شاباش میدهد؛ بعد از بازگشت به حالت طبیعی است که عبدی درمی یابد چه اشتباهی کرده و اینجاست که دورتادور شهر میگردد برای جمع کردن شاباش!!!

«شاباش» پنج سال پیش ساخته شد اما به دلیل مشکلات مضمونی و به خصوص شباهت ماجرای شاباش دادن عبدی در حالت نشئگی به ماجرای اجرایی شدن توزیع یارانه در دولت اول احمدی نژاد بعد از چهار سال و با کلی اصلاحیه پروانه نمایش گرفت.

گفتگوی حامد کلاهداری کارگردان «شاباش» درباره ممیزی فراوان این کمدی را اینجا بخوانید.

فیلم شاباش

شاباش

Likesاز سخاوت عبدی در حالت نشئگی تا طعنه به احمدی‌نژاد در شبکه خانگی+عکس(0)Dislikesاز سخاوت عبدی در حالت نشئگی تا طعنه به احمدی‌نژاد در شبکه خانگی+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
«عشقولانس» با داداش‌کوچیکه بهروز وثوقی رسید+عکس
حامد کلاهداری بیان کرد⇐برخلاف نسخه اکران «شاباش» که مُثله شد، نسخه خانگی بدون جرح و تعدیل عرضه می‌شود/اگر می‌خواستیم پشت صحنه را در نسخه خانگی ارائه کنیم باز دچار سانسور می‌شدیم/پیشنهاد ساخت یک سریال خانگی ۶۰قسمتی را رد کردم چون تهیه‌کننده‌اش آدمی ایدئولوگ بود!/این تهیه‌کننده که در زمره سیاستمداران سینماست(!!!) می‌خواست اعتقادات شخصی‌اش را به کار حقنه کند/فیلمی روی پرده است که علاوه بر کلی رقص، حتی نماهای نیمه‌جنسی دارد اما با یک سکانس رقص «شاباش» کنار نیامدند/بعد از ساخت کمدی «بلیت تایلند» به سراغ ساخت یک سریال عاشقانه برای شبکه خانگی می‌روم/«شاباش» به توزیع یارانه‌ها و محمود احمدی‌نژاد هیچ ربطی ندارد
اکبر عبدی درگیر ماجرای سرقت یک قالیچه+عکس
کپی «اخراجیها» با بانوی رزمی‌کار(!!) به شبکه خانگی رسید+عکس
شکواییه یک بازیگر زن پیشکسوت⇐بعد از ۳ سال هنوز از «شاهگوش» طلبکارم!!!
دیدگاه شما