کدخبر : 1803
سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰:۱۹
فاقددیدگاه

ادعای رییس یک صنف تازه تأسیس⇐«عاشقانه» توقیف شده است!!!

رییس صنف تازه تاسیس ویدیوی درخواستی ادعا کرده سریال «عاشقانه» توقیف شده و به این ترتیب از عرضه قسمت هفتم آن جلوگیری خواهد شد!

نمایش خانگی: در هفته های اخیر از یک طرف بروز مشکلات مالی منجر به تاخیر در عرضه «عاشقانه» شد و از طرف دیگر اخباری پیرامون توقیف عرضه مجازی سریال از طریق VOD که پیش از این شش قسمت آن عرضه شده بود منتشر شد.

حالا هم محمد صراف رئیس انجمن صنفی تازه تاسیس VOD ادعا کرده این سریال با دستور قوه قضاییه توقیف شده است!!!

صراف که همه سابقه اش در شبکه خانگی راه اندازی سامانه ویدیوی درخواستی «فیلمنت» است به «ایلنا» گفت:  به دنبال ارائه شکایت ۵ شرکت VOD عرضه‌کننده قانونی سریال «عاشقانه» به دستگاه قضایی دستور توقیف DVD و لوح فشرده سریال عاشقانه صادر شد.

وی ادامه داد: این دستور امروز دوشنبه یازدهم اردیبهشت توسط بازپرس شعبه ۲ دادسرای فرهنگ و رسانه به سازمان سینمایی ارائه شده و سازمان سینمایی باید آن را به سازندگان سریال «عاشقانه» ابلاغ کند.

صراف افزود: با ابلاغ این دستور اجازه انتشار و عرضه‌ سریال «عاشقانه» به شکل لوح فشرده مقدور نخواهد بود تا موضوعات و مشکلات مربوط به VOD مرتفع شود.

پیش از این با دستور قضایی انتشار سریال «عاشقانه» به‌صورت قانونی در سامانه های ویدیوی درخواستی ممنوع شده بود.

مهدی گلستانه تهیه کننده «عاشقانه» در پاسخ به «نمایش خانگی» درباره چند و چون ادعاهای صراف از این گفت که هنوز چیزی از سوی ارشاد به وی ابلاغ نشده و باید چند ساعتی صبر کرد تا همه چیز مشخص شود.

Likesادعای رییس یک صنف تازه تأسیس⇐«عاشقانه» توقیف شده است!!!(2)Dislikesادعای رییس یک صنف تازه تأسیس⇐«عاشقانه» توقیف شده است!!!(4)
image_print
امتیاز:
(2) (4)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما