کدخبر : 1068
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۵:۵۹
فاقددیدگاه

آیا شمایل پیمان معادی در «ماه تی‌تی» ارژینال است؟ یا تحت‌تأثیر یک فیلم آمریکایی؟+عکس

رونمایی از شمایل پیمان معادی در «ماه تی تی» از یک طرف قدرت چهره پردازی بابک اسکندری را رونمایی می کند و از طرف دیگر شباهتهای این شمایل با کاراکتر «امپراتور» در فیلمی آمریکایی.

نمایش خانگی: پیمان معادی فیلمنامه نویسی که بعد از همکاری با اصغر فرهادی در «درباره الی» و بعدتر «جدایی…» توانست خود را به عنوان بازیگر هم وارد سینما کند و حتی اولین فیلمش به عنوان کارگردان با نام «برف روی کاجها» را بسازد اخیرا درگیر بازی در سریال «ماه تی تی» داوود میرباقری شده بود؛ سریالی که مدتی بعد از آغاز فیلمبرداری و به دلیل بازداشت حسین هدایتی سرمایه گذارش به تعطیلی کشید.(اینجا و اینجا را بخوانید)

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی»، معادی در «ماه تی تی» نقش اصلی فیلم یعنی نقش یک شاهزاده ایرانی که از قرنها پیش به ناگاه به روزگار معاصر می آید را ایفا کرده بود و هرچند علاقه فراوانی به کاراکتر داشت اما اخیرا در نومیدی مطلق با انتشار تصاویری از گریمش در این سریال آرزو کرد که این گریم را در سریالی دیگر که در حال نگارش است مورد استفاده قرار دهد.

طراح گریم «ماه تی تی» بابک اسکندری از فرزندان عبدا.. اسکندری است و البته همو بوده که گریم شاهزاده ایرانی را بر چهره معادی طراحی کرده است؛ گریم معادی در سریال همراه با طراحی لباس اش شمایلی خاص برای این بازیگر به وجود آورده است.

اولین نگاه به این شمایل شباهتهایی را به ذهن می‌آورد درباره نسبت آن و شمایل معادی در فیلمی آمریکایی به نام «آخرین شوالیه‌ها» محصول ۲۰۱۵ ساخته یک کارگردان ژاپنی به نام «کازوئاکی کریا» که البته در خود هالیوود چندان مورد توجه قرار نگرفت اما به خاطر بازی معادی در آن در ایران توجهات را جلب کرد.

قوت کار بابک اسکندری موجب شده که بسیاری از ایرادات ظاهری فیس معادی هم در گریم «ماه تی تی» کاملا پوشانده شود ولی طراحی لباس فیلم و کلیت شمایل شباهت‌هایی را ایجاد کرده با کاراکتر معادی در «آخرین شوالیه‌ها» و البته در این میان باید به طراح لباس سریال مجید علی‌اسلام هم نظر داشت به خاطر ایجاد این شباهت.

پیمان معادی با شمایل «ماه تی تی»

پیمان معادی با شمایل «ماه تی تی»

پیمان معادی با شمایل کاراکتر «امپراتور» در «آخرین شوالیه ها»

پیمان معادی با شمایل کاراکتر «امپراتور» در «آخرین شوالیه ها»

Likesآیا شمایل پیمان معادی در «ماه تی‌تی» ارژینال است؟ یا تحت‌تأثیر یک فیلم آمریکایی؟+عکس(0)Dislikesآیا شمایل پیمان معادی در «ماه تی‌تی» ارژینال است؟ یا تحت‌تأثیر یک فیلم آمریکایی؟+عکس(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما