کدخبر : 947
یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۶:۱۵
فاقددیدگاه

آغاز یکسان‌سازی سراسری قیمت در شبکه خانگی با «لانتوری»

موسسه تصویردنیای هنر از یکسان سازی قیمت محصولاتش در شهرستانها خبر داد و اعلام کرد که فیلم تازه این موسسه «لانتوری» در تهران و شهرستانها به قیمت 5 هزار تومان عرضه می‌شود. به نظر می‌رسد این یکسان سازی قیمت شرکتهای دیگر را هم درگیر کند.

نمایش خانگی: در حالی که در ماههای اخیر محصولات شبکه خانگی با دو قیمت متفاوت ۵ و ۴ هزارتومانی برای تهران و شهرستان ارائه می‌شد مدیرعامل یکی از شرکتهای پخش شبکه خانگی از یکسان کردن قیمت در تهران و شهرستان خبر داده است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» جواد معماری مدیرعامل موسسه تصویر دنیای هنر درباره تغییر قیمت فیلم‌های شبکه نمایش خانگی در حوزه شهرستان به «فارس» گفت: پبش از این تلاش کردیم تا برای رفاه حال هموطنان در شهرهای مختلف و فراهم آمدن شرایطی برای دسترسی بهتر به فیلم های شبکه نمایش خانگی قیمت فیلم‌های شهرستان این شبکه با قیمت تهران آن متفاوت بود و قیمت در شهرستان‌ها با ۱۰۰۰ تومان اختلاف توزیع می‌شد. .

وی ادامه داد: متاسفانه این تغییر قیمت نظم بازار را به هم زد و شرایطی را فراهم کرد که ترجیح می‌دهیم در ارائه آثار قیمت یکسانی را برای تهران و شهرستان در نظر بگیریم. به همین منظور در توزیع جدید فیلم های این شرکت قیمت یکسان برای تهران و شهرستان و مبلغ ۵۰۰۰ تومان مقرر شده است.

معماری درباره توزیع فیلم «لانتوری» و تغییر قیمت برای این فیلم توضیح داد: تصمیم گرفتیم محصول جدید این شرکت را با قیمت یکسان توزیع کنیم و فیلم «لانتوری» محصول جدید این موسسه است که در تهران و شهرستان با قیمت ۵۰۰۰ هزار تومان توزیع می شود.

وی در پاسخ به این سوال که توزیع کنندگان دیگر هم همین شرایط را خواهند داشت گفت: من اطلاع دقیقی از وضعیت موسسات دیگر ندارم اما این تفاوت قیمت نظم بازار را دچار مشکل کرده بود که موسسه دنیای تصویر هنر تصمیم گرفت تا قیمت محصولاتش را به صورت یکسان در بازار توزیع کند.

Likesآغاز یکسان‌سازی سراسری قیمت در شبکه خانگی با «لانتوری»(0)Dislikesآغاز یکسان‌سازی سراسری قیمت در شبکه خانگی با «لانتوری»(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
https://www.namayeshkhanegi.ir/?p=947
مطالب مرتبط
دیدگاه شما