3 سال بعد از حضور در ضیافت «نقش نگار» در کنار بابک زنجانی⇐آقای عابربانک بازداشت شد!+عکس⇔فرد بازداشتی به غیر از تئاترهای بهاره رهنما و ایوب آقاخانی سرمایه‌گذار «ماه تی تی» داود میرباقری هم بوده!!!

حسین هدایتی

نمایش خانگی: خبر بازداشت بدهکار بزرگ بانکی فعال در حوزه ورزش اول بار از سوی خبرگزاری «میزان» متعلق به مرکز رسانه قوه قضاییه منتشر شد.

به گزارش نمایش خانگی در خبر «میزان» پیرامون این دستگیری آمده بود: سه شنبه دادستان تهران از بازداشت و پیگیری قضایی دو بدهکار بزرگ بانکی خبر داده بود که در خبر یاد شده، یکی از این دو فرد، سرمایه‌دار مطرح فعال در حوزه ورزش عنوان شده بود. بنا بر اطلاعات به دست آمده، صبح امروز بدهکار بزرگ بانکی مطرح در امور ورزش که امور مالی یک تیم لیگ برتری را نیز بر عهده دارد، بازداشت شده و راهی بازداشتگاه اوین شده است. گفتنی است، احتمال می‌رود با بازداشت فرد مورد اشاره که نقش بسزایی در جذب بازیکنان یک تیم لیگ برتری ایفا می‌کند، نقل و انتقالات این تیم پر طرفدار در نیم‌فصل لیگ برتر با مشکلاتی مواجه شود.

ساعاتی بعد از خبر «میزان» بود که گمانه زنی ها درباره هویت فرد بازداشت شده به حسین هدایتی رسید که در فوتبال ایران به «عابربانک» مشهور شده است و فارغ از تأسیس باشگاهی به نام «استیل آذین» طی سالهای اخیر به واسطه کمکهایی که به تیم فوتبال پرسپولیس داشته هم در کانون توجه قرار گرفته است.

حسین هدایتی از جمله کسانی بود که در آبان 92 در ضیافت رونمایی حضور ناصر ملک مطیعی در فیلم سینمایی «نقش نگار» علی عطشانی که سرمایه تولیدش را بابک زنجانی داده بود در قابهایی مختلف کنار محمدرضا رویانیان مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس و البته بابک زنجانی دیده می‌شد.

عجیب اینکه بعد از بابک زنجانی که در دی 92 بازداشت و در نهایت نیز در فروردین 95 حکم اعدامش صادر شد، محمد رویانیان هم در بهار 93 مدتی را در بازداشت به سر برد و حالا در دی 95 حسین هدایتی هم بازداشت شده است که مشخص نیست عاقبتش چه خواهد شد؟

از بهاره رهنما و ایوب آقاخانی تا رضا عطاران و احمد متوسلیان و داود میرباقری

به گزارش نمایش خانگی حسین هدایتی از جمله سرمایه‌دارانی بود که در برهه هایی از زمان به سمت سینما، تئاتر و شبکه خانگی هم آمد و به غیر از سرمایه گذاری در تولید نمایش «مثل ماه برای آسمان» به کارگردانی کوروش زارعی با بازی ایوب آقاخانی و نمایشی دیگر به نام «دورهمی زنان شکسپیر» به کارگردانی بهاره رهنما، شنیده‌هایی طرح شده درباره حضورش در یک کمدی عطارانی که قسمت دومش هم ساخته شده است و همچنین موافقت برای حمایت از تولید سریال «در جستجوی احمد» با محوریت زندگی احمد متوسلیان و همچنین یکی از سریالهای در دست ساخت شبکه خانگی به نام «ماه تی تی» که به واسطه حجم استفاده از جلوه‌های ویژه از کارهای پرهزینه این مدیوم است.

هدایتی شهریور93 به صراحت اعلام کرد که با امضاء قرارداد همکاری، ساخت سریال طنز اجتماعى به نام «ماه تى تى» جهت پخش در شبکه نمایش خانگى به کارگردانى داوود میرباقرى و تهیه کنندگى آقاى مهران برومند و سرمایه گذارى هولدینگ استیل آذین ایرانیان، همزمان با روز ملى سینما آغاز شده است!!!

بعد از «شهرزاد» که بازداشت محمد امامی تهیه کننده اش در کانون توجه قرار گرفت این دومین بار است که محصولی از شبکه خانگی به نام «ماه تی تی» به واسطه بازداشت فردی که از وی به عنوان سرمایه گذارش نام برده شده، دستخوش شایعات می شود. نه تهیه کننده و نه شرکت تولیدکننده «ماه تی تی» نسبت به این بازداشت واکنشی نشان نداده اند.

هر چی گیرم آمد ملک خریدم

حین پیچیده شده خبر بازداشت حسین هدایتی بیش از همه این جمله او در فضای مجازی دست به دست شد: «من هر چی گیرم می‌آمد ملک می‌خریدم و هرچه دارم از ملک دارم.» و مخاطبان با اشتراک این جمله، این پرسش را طرح کردند که آیا این بازداشت هم به خاطر ملک داری است؟؟

ضیافت «نقش نگار»؛ حسین هدایتی سمت راست بابک زنجانی دیده می‌شود
پاییز 92؛ ضیافت «نقش نگار»؛ حسین هدایتی سمت راست بابک زنجانی دیده می‌شود
حسین هدایتی، داود میرباقری، مهران برومند
تابستان 93؛ حسین هدایتی در میان داود میرباقری کارگردان و مهران برومند تهیه کننده «ماه تی تی»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید