کدخبر : 195
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۵
فاقددیدگاه

۱۴سال بعد از تولید⇐عرضه دی.وی.دی نخستین فیلم اصغر فرهادی در شبکه خانگی+عکس

14 سال بعد از تولید به تازگی دی.وی.دی «رقص در غبار» نخستین فیلم سینمایی اصغر فرهادی توسط موسسه قرن بیست و یک به شبکه خانگی عرضه شد.

نمایش خانگی: اصغر فرهادی بعد از تجربیاتی که در نگارش و کارگردانی سریالهایی مانند “روزگار جوانی” و “داستان یک شهر” داشت در ابتدای دهه هشتاد  با تهیه کنندگی ایرج تقی پور نخستین فیلمش با عنوان “رقص در غبار” را ساخت.

به گزارش نمایش خانگی “رقص در غبار” هرچند در بیست و یکمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و البته توجه منتقدان را به خود جلب کرد اما در اکران چنان که باید دیده نشد و این نادیده ماندن ماند و ماند تا اشتهاری که فرهادی با “درباره الی” و “جدایی…” کسب کرد که اسباب رجعت مخاطبان به کارنامه وی و دیده شدن اولین فیلم وی را فراهم کرد.

نسخه خانگی “رقص در غبار” سالها پیش از این توسط موسسه جوانه پویا در فرمت وی.سی.دی به شبکه خانگی عرضه شده بود و البته همان نسخه نیز در سایتهای غیرمجاز اینترنتی فراوان آپلود شده بود.

با این حال ۱۴ سال بعد از تولید و بعد از ورشکستگی جوانه پویا و واگذاری عناوین آن به موسسات دیگر، به تازگی نسخه تازه ای از “رقص در غبار” در فرمت دی.وی.دی از سوی موسسه قرن بیست و یک با پخش هنراول به شبکه خانگی عرضه شده است.

فرامرز قریبیان، باران کوثری و یوسف خداپرست بازیگران “رقص در غبار” هستند و فیلم داستان عشق عجیب و غریب پسری جوان به دختری با مادر بدنام(!!!) را به تصویر می کشید؛ عشقی با پایان ترازیک که پای یک پیرمرد مارگیر را هم به ماجرا باز می کند.

رقص در غبار

رقص در غبار

Likes۱۴سال بعد از تولید⇐عرضه دی.وی.دی نخستین فیلم اصغر فرهادی در شبکه خانگی+عکس(0)Dislikes۱۴سال بعد از تولید⇐عرضه دی.وی.دی نخستین فیلم اصغر فرهادی در شبکه خانگی+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
https://www.namayeshkhanegi.ir/?p=195
مطالب مرتبط
دیدگاه شما