کدخبر : 794
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۸
فاقددیدگاه

۱۲ سال بعد از تولید⇐فیلم توقیفی نیکی کریمی به شبکه خانگی آمد+عکس

فیلم توقیفی «پرونده هاوانا» با بازی نیکی کریمی و امین تارخ دوازده سال بعد از تولید به شبکه خانگی آمد.

نمایش خانگی: «پرونده هاوانا» فیلم توقیفی علیرضا رییسیان دوازده سال بعد از تولید و بعد از مدتها توقیف بالاخره توانست وارد شبکه خانگی شود.

به گزارش نمایش خانگی نیکی کریمی و امین تارخ بازیگران اصلی این فیلم هستند که نسخه خانگی آن از طریق موسسه هنرهای تصویری سوره به شبکه خانگی عرضه شده است.

«پرونده هاوانا» علاوه بر منتخب شدن در چندین جشنواره خارجی٬ نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اصلی مرد و بهترین صدابرداری از جشنواره فیلم فجر و برنده تندیس بهترین طراحی صحنه و لباس از یازدهمین جشن خانه سینما شد.

ماه‌چهره خلیلی، حمیدرضا پگاه، اصغر همت، ناصر لقایی، حمید مهرآرا، شیدا شجاعی، عاطفه موسوی، همایون ارشادی، نیکو خردمند و مرتضی زارع  دیگر بازیگران «پروانه هاوانا» هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: یک پروفسور بیوتکنولوژی برای آغاز یک پروژه جدید به ایران سفر می‌کند. او در ایران با خبرنگاری آشنا می‌شود که داستان زندگی او را به طور کامل تغییر می دهد… .

پرونده هاوانا

پرونده هاوانا

Likes۱۲ سال بعد از تولید⇐فیلم توقیفی نیکی کریمی به شبکه خانگی آمد+عکس(0)Dislikes۱۲ سال بعد از تولید⇐فیلم توقیفی نیکی کریمی به شبکه خانگی آمد+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
https://www.namayeshkhanegi.ir/?p=794
مطالب مرتبط
دیدگاه شما