کدخبر : 11673
جمعه ۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۶
فاقددیدگاه

ورود آهنگساز مطرح ایران و لیلا حاتمی به #شبکه_مخفی_زنان۵+عکس

نمایش خانگی/پیمان مقیمی: قسمت چهارم سریال شبکه مخفی زنان از طریق نماوا عرضه شد.

در قسمت تازه سریال مدبّر با کمکِ میرزامحمود قدم‌های اول برای تشکیل کانون بانوان رو برمی‌داره. اون‌طرف اما تو خونه بلورخانوم انگار عروسیِ جنّ و پریا، تو زیرزمین هی وسایل جابه‌جا ‌کرده‌ن. میرزا تو خونه شکربانو یه جرعه دیگه معجون سرمی‌کشه و می‌ره به اولین نشستِ شکل‌گیریِ کانون بانوان؛ که از طبقاتِ مختلفِ زنان اومده‌ن برای عضویت… اما انگار یکی خاصّه!

در قسمت تازه سریال، کلنل علینقی وزیری موزیسین برجسته ایرانی وارد سریال شد با بازی احسان کرمی. در سریال تصویری کاملا جدی و منضبط از وزیری ارائه شده و بخش‌هایی از قطعه دخترک ژولیده او نیز نواخته می‌شود برای معرفی به مخاطبان.

در قسمت تازه سریال باران کوثری هم در نقشی تازه و این بار بازیگر یک تئاتر دیده می‌شود و لیلا حاتمی نیز به عنوان دستیار میرزامحمود وارد سریال می‌شود.

سیامک انصاری، لیلا حاتمی، مهدی هاشمی، باران کوثری، شبنم مقدمی، شقایق دهقان، مونا فرجاد، یلدا عباسی، حمید فرخ نژاد، امیرحسین رستمی، رضا بهبودی، شهرام مسعودی و محمدرضا آزادفرد بازیگران سریالند.

شبکه مخفی زنان۴

شبکه مخفی زنان۴

 

Likesورود آهنگساز مطرح ایران و لیلا حاتمی به #شبکه_مخفی_زنان۵+عکس(0)Dislikesورود آهنگساز مطرح ایران و لیلا حاتمی به #شبکه_مخفی_زنان۵+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
افشین هاشمی کارگردان سریال #شبکه_مخفی_زنان بیان داشت: برخلاف برخی تصورات، #شبکه_مخفی_زنان سندیت تاریخی ندارد!/ناتوانی‌های فنی و  تمایل کارگردانان به تکرارِ آثارِ موسوم به واقعگرا، امکانِ تجربه‌ در گونه‌های دیگر را گرفته!/سانسوری‌ که امکانِ بررسی تاریخِ حال را به فیلمسازان نمی‌دهد باعث می‌شود از حال به تاریخ برگردیم!/تا پیش از اتفاقات اجتماعی اخیر، سانسور چندانی بر کار وارد نشد ولی پس از آن…/نمی‌دانم چطور در تیتراژی که تک‌خوانیِ زن نبود، تک‌خوانیِ زن شنیدند؟/باورتان می‌شود حزب نازی، موسیلینی، استالین و نام‌هایی از این دست جزو مواردِ سانسور #شبکه_مخفی_زنان باشند؟!/ باورتان می‌شود کلمه‌ی مظلوم جزو موارد سانسور باشد؟ همچنین هیولای قلعه‌ی سنگباران؟
رونمایی از همسر چهارم میرزامحمود در #شبکه_مخفی_زنان۵+عکس
رونمایی از روزنامه‌نگار مقتول در #شبکه_مخفی_زنان۳+فیلم کوتاه
ورود دکتر حسابی به #شبکه_مخفی_زنان۲+عکس
#شبکه_مخفی_زنان با حال و هوای #کوچه_دلگشا آمد+عکس
دیدگاه شما