کدخبر : 840
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵
فاقددیدگاه

یک گاف بزرگ در دست و دلبازی ۱۰۰ هزار تومانی برای کمک به فروش فیلمی محصول یک سازمان ارزشی+عکسی

نمایش خانگی: نسخه خانگی «ایستاده در غبار» که بهترین فیلم از نگاه هیأت داوران جشنواره سی و چهارم فیلم فجر بود به تازگی از سوی موسسه هنرهای تصویری سوره به شبکه خانگی عرضه شده است.

به گزارش نمایش خانگی برای کمک به بالا رفتن فروش فیلم، موسسه سوره وابسته به حوزه هنری رقابتی را هم ترتیب داده است؛ رقابتی که به ده برگزیده آن جایزه ۱۰۰ هزار تومانی و به نفر اولش هم ۲۰۰ هزار تومان جایزه اعطاء خواهد شد.

شرکت در این رقابت هم ساده تر از حد ممکن است؛ کافیست به همراه نسخه ارژینال فیلم یک عکس گرفته شده و برای کانال رسمی سوره سینما فرستاده شود!

فارغ از رقم اندک جایزه ای که برای ایجاد رقابت مرتبط با فیلمی محصول سازمان هنری-رسانه ای اوج که بودجه های قابل توجه برای تولیداتش در اختیار دارد درنظر گرفته شده اینکه بر روی اعلان تبلیغاتی این رقابت، «ایستاده…» بهترین فیلم مردمی جشنواره معرفی شده جای سوال دارد!!!

برمبنای نظرسنجی آرای مردمی جشنواره سی و چهارم این «ابد و یک روز» بود که عنوان بهترین فیلم مردمی را به خود اختصاص داد و بعد از این فیلم هم تازه «بادیگارد» و «بارکد» قرار داشتند و پس از این سه فیلم تازه «ایستاده…» جایگاه چهارم را به خود اختصاص داده بود.

اعلان رقابت خرید نسخه خانگی «ایستاده در غبار»

اعلان رقابت خرید نسخه خانگی «ایستاده در غبار»

Likesیک گاف بزرگ در دست و دلبازی ۱۰۰ هزار تومانی برای کمک به فروش فیلمی محصول یک سازمان ارزشی+عکسی(0)Dislikesیک گاف بزرگ در دست و دلبازی ۱۰۰ هزار تومانی برای کمک به فروش فیلمی محصول یک سازمان ارزشی+عکسی(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
https://www.namayeshkhanegi.ir/?p=840
مطالب مرتبط
دیدگاه شما