کدخبر : 2907
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
2 دیدگاه

قاچاق نسخه بازبینی «ارادتمند…»کاهانی در شبکه خانگی+عکس⇔این اتفاق درست یک هفته بعد از اعلام‌نظر رییس اداره نظارت درباره توقیف کامل فیلم صورت گرفت

نمایش خانگی: همین یک هفته قبل بود که ابراهیم داروغه‌زاده رییس تازه اداره نظارت حین شرح فعالیتهایش در کمیته بازبینی آثار بلاتکلیف، آب پاکی را ریخت روی دست عبدالرضا کاهانی و از رد شدن فیلم «ارادتمند نازنین بهاره تینا» هم در شورای پروانه نمایش و هم در شورای عالی نمایش خبر داد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» حالا اتفاق عجیبی رخ داده و آن هم عرضه نسخه قاچاق این فیلم در شبکه قاچاق عرضه محصولات خانگی.

در روزهای گذشته برخی مخاطبان «نمایش خانگی» خبر از آن داده‌اند که فیلم «ارادتمند…» کاهانی در دی.وی.دی های چندفیلمه به همراه قسمتهای آخر «شهرزاد» و «عاشقانه» و همچنین فیلمهای «امتحان نهایی» و «شاباش» در پیاده‌روها در حال عرضه است.

عجیب تر از قاچاق این فیلم عرضه نسخه بازبینی فیلم در پیاده روهاست. پیش از این و در مورد آثاری مانند «فروشنده» و «ابد و یک روز» و «عصبانی نیستم» هم قاچاق نسخه بازبینی رخ داده و حالا در امتداد این جریان بر روی نسخه ای از «ارادتمند…» که قاچاق شده هم عبارت «بازبینی» دیده میشود.

باید منتظر ماند و دید واکنشهای نهادهای نظارتی ارشاد که احتمالا نسخه بازبینی در اختیار آنها بوده نسبت به قاچاق این فیلم چیست؟

قاچاق «ارادتمند...»کاهانی با لیبل «بازبینی»

قاچاق «ارادتمند…»کاهانی با لیبل «بازبینی»

Likesقاچاق نسخه بازبینی «ارادتمند…»کاهانی در شبکه خانگی+عکس⇔این اتفاق درست یک هفته بعد از اعلام‌نظر رییس اداره نظارت درباره توقیف کامل فیلم صورت گرفت(7)Dislikesقاچاق نسخه بازبینی «ارادتمند…»کاهانی در شبکه خانگی+عکس⇔این اتفاق درست یک هفته بعد از اعلام‌نظر رییس اداره نظارت درباره توقیف کامل فیلم صورت گرفت(5)
image_print
امتیاز:
(7) (5)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
حسين فرحبخش به‌عنوان يکي از اعضاي ستاد صيانت از آثار فرهنگي-هنري بيان کرد⇐وقتي فيلمي قاچاق شود حتي اگر تمام نيروهاي امنيتي جهان هم جمع شوند نمي‌توانند آن را جمع کنند!/عامل قاچاق «ابد…» و «فروشنده» را در اصفهان و کاشان پيدا کرديم/ماجراي قاچاق «گشت۲» از طريق پليس امنيت در حال پيگيري است/لزومي ندارد که تلويزيون براي پخش تيزر محصولات مجوزدار کل فيلم را ببيند/قاچاق دو فيلم «مهمان» و «کما» از محصولات پويافيلم ضربات جبران ناپذيري را به ما وارد کرد
انتقاد دبیر شورایعالی تهیه‌کنندگان از نیروی انتظامی⇐چرا برخورد با قاچاق محصولات فرهنگی را در الویت قرار نمی‌دهید؟
بالاخر و بعد از لو رفتن نسخه «بازبینی ارشاد» چندین فیلم مختلف⇐دوران DVD در اداره نظارت به سر آمد/سازمان سینمایی از صاحبان آثار فقط «D.C.P» می‌پذیرد
پرسش رسانه اصولگرا⇐نسخه بازبینی ارشاد «عصبانی نیستم» چگونه به شبکه قاچاق رسید؟
«ابد..»، «…دزدی عاشقانه» و «دراکولا»؛ پرفروشترین محصولات شبکه خانگی/ناکامی «دختر» در جلب توجه مخاطبان شبکه خانگی
نظرات بازدید کنندگان
  1. چجوری این فیلمو میشه دانلود کرد

    Likes(1)Dislikes(0)
  2. فیلم (ارادتمند نازنین بهاره تینا) که توقیف شده رو چجوری میشه دان کرد

    Likes(3)Dislikes(0)
دیدگاه شما