کدخبر : 1132
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۹
فاقددیدگاه

یک فیلم دهه شصتی با پایانی غیرقابل پیش‌بینی در شبکه خانگی+عکس

فیلم «متولد65» که سازندگان آن را درباره حال و هوای جوانان دهه شصت دانسته‌اند از طریق تصویرگسترپاسارگاد به شبکه خانگی عرضه شد.

نمایش خانگی: فیلم «متولد ۶۵» مجید توکلی که سازندگان آن چه به هنگام رونمایی در جشنواره و چه بعدتر به هنگام اکران سعی داشتند آن را به عنوان محصولی درباره حال و هوای جوانان دهه ۶۰ معرفی کنند از طریق تصویرگسترپاسارگاد به شبکه خانگی آمد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» پدرام شریفی و هنگامه حمیدزاده بازیگران اصلی «متولد۶۵» هستند و در آن در نقش زوج جوانی ظاهر شده اند که با حضور در آپارتمانهای مجلل بالای شهر به نوعی تفریح می‌کنند.

مریم سعادت و احسان امانی در نقش صاحبخانه ای که این زوج جوان وارد خانه شان می شوند بازیهای متفاوتی را در «متولد۶۵» ارائه داده اند ضمن اینکه در پایان غیرقابل پیش بینی فیلم آنا نعمتی نقشی متفاوت برعهده دارد.

تهیه کنندگی «متولد۶۵» را محمدمهدی عسکرپور مدیرعامل اسبق خانه سینما برعهده داشته و تولید فیلم نیز با حمایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی انجام گرفته است.

متولد65

متولد۶۵

 

Likesیک فیلم دهه شصتی با پایانی غیرقابل پیش‌بینی در شبکه خانگی+عکس(0)Dislikesیک فیلم دهه شصتی با پایانی غیرقابل پیش‌بینی در شبکه خانگی+عکس(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما